Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sakil

wolę wiejskie dziewuszki od miejskich lal

Polecane posty

Gość sakil

te pierwsze są naturalne, uległe i kobiece, te drugie wyrachowane, samolubne i coraz bardziej zmaskulinizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
hehe... ja tez, ponadto sa jeszcze wdzięcne za wszystko i nie maja takich humorów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packarz
wiejskie to prawdziwe kobiety - kiedy klepniesz ją w pupkę uśmiechają się, te miastowe odwrotnie - obrażają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klijyu
jestem dumna że jestem z miasta :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oqurwiak
ja nie dzielę dziewczyn na wiejskie i miejskie ale na gołe i chętne oraz takie co je głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa...
hehehehe packarz dobre to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam na wsi i sie obrazam jak ktos mnie \"klepnie w pupe\":o A co rozumiesz przez to, ze sa "zmaskulinizowane"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igigi
pewno miał na mysli ze sa męskie masculinum - rodzaj męski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakil
a dla mnie reakcja na klepnięcie jest też testem na kobiecość - ale zaznaczam nie idzie mi o klepanie nieznajomych tylko o klepanie dziewczyny, z którą chodzę. zmaskulinizowane to jak ubierają sie i zachowują jak faceci: noszą tylko spodnie, włosy na zapałkę, klną, są agresywne i seksują się z kim popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"zmaskulinizowane to jak ubierają sie i zachowują jak faceci: noszą tylko spodnie, włosy na zapałkę, klną, są agresywne i seksują się z kim popadnie\" I takie są \"TE\" z miasta?:D:D:D Mało takich w Warszawie...chociaż dla niektórych Warszawa to wiocha zabita dechami:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sakil a jaka grupe wiekowa bierzesz pod uwage?;) bo to tez bardzo wazne. Aha , to Twoja dziewczyna sie obraza jak ja \"klepniesz\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąski wiejskie są super
a miejskie piranie śa do de...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
//Ja mieszkam na wsi i sie obrazam jak ktos mnie "klepnie w pupe"// nie krępuj się i chlaśnij takiego w twarz , setunia, jak rodzice nie umieli wychować to kobieta musi :) ja mieszkałem na wsi do trzeciego roku życia , więc siłą rzeczy już tego nie pamiętam :) , ale chciałbym mieszkać na wsi...cisza spokój zdrowe życie , ogródek , piesek , kotek , rybki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzego
w jakim sensie nudno? :) że ogólnie mało rozrywek dla młodych , czy że faceci do kitu , czy że nic ciekawego się nie dzieje i każdy o każdym wszystko wie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda bo nie ma gdzie wyjsc np.na piwo:) itd, malo rozrywek a co do reszty to o mnie nikt nic nie wie, bo mieszkam na uboczu i z reszta sie nie bratam znajomych tez malo bo wszystko w moim wieku ma juz dzici/mezow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-andzia
też jestem ze wsi i jest fajnie...czasami, bo troszke tu nas nudnawo jedyna rozrywka ostatnio dola mni sa potancówki wiejski na których można bawic sie zajebiscie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkia
a jak jest z dostępnością seksu na wsi ? łatwo o dobry seks czy nie za bardzo ? I czy seks w plenerze jest popularny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia-andzia
zawsze i wszedzie- jeśli jesteś łatwa chyba że szukasz tego jedynego u nas z inteligencja kiepsko wiekszośc męzczyzn jeśli można płeć męska tak nazwać jest pusta, jedyna szkoła która koncza jest zawodówa albo gimnazjum juz teraz kobitki maja tak na jeden raz jeśli ktos tak chce to proszę bardzo ale nie polecam muszę dodac że skonczyłam w tym roku LO z matura i w miasteczku sa porządniejsi faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdurne stereotypy
Tak mi sie zycie ulozylo ze mieszkalem na wsi i w miescie, kupe lat i tu i tam. I naprawde nie rozumiem dlaczego ludzie z miasta wciaz czuja jakas wyzszosc nad ludzmi ze wsi. Ja moge powiedziec ze na wsi jest ZNACZNIE wiecej ludzi milych, serdecznych i dobrze wychowanych niz w miescie, ZNACZNIE. O ludziach ze wsi mowi sie czasem "wiesniaki" "buraki" a ja wlasnie w MIESCIE spotkalem 5 razy wiecej buractwa i wiesniactwa, chamstwa niz na wsi. A kobiety ? Roznic nie widze, oprocz tych ktore opisalem wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiejska dziewucha
i naturalność to pojęcia, które się wzajemnie wykluczają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbator888888
a ja wole to co wole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalotek
jak rozumiem te topik jest właśnie o wyższości wsi nad miastem w sferze męsko-damskiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość priskos
dziewczyny ze wsi są OK choć niektóre trochę chytre bywają ... ale ogólnie są fajniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golonkarz
a ja słyszałem, że najlepsze są niedużych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×