Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no czym

czym sie roznia dziewczyny z wyzszej polki od tych zwyklych?

Polecane posty

Gość ta z wyższej półki to
dziewczyna laska :| tleniona w białych szmatkach itp solarka tipsiory biorąca z życia tylko to co drogie i kosztowne.Taka nie zada się z facetem w zwykłych dżinsach tylko z takim którego dźinsy kosztowały powyżej 200 zl.To jest tzw: towar luksusowy.Dużo bierze mało daje w zamian.Ale za to nie będziesz musiał się wstydzić przed kumplami że jest gruba pryszczata czy jest zwykłą szarą myszą.Z inteligencją bywa u nich różnie, ale mają silny instynkt przetrwania i doskonale wiedzą co ile kosztuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś taki jeden
moją religią seks i milosc a bogiem - kobita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola62
Ja jestem stara. To do jakiej polki naleze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
do tej w piwnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa...
żerdź na grzędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powim wom jesce roz: \"Ano róźnica je tako: baby chodzom po zimi... Kurwy siedzom na półkach: jedno na niżsy półce..., drugo na wyżsy półce... Rozumis tera???\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorku
ja rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najniższa...
ja też rozumiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek74
" ta z wyższej półki to dziewczyna laska :| tleniona w białych szmatkach itp solarka tipsiory biorąca z życia tylko to co drogie i kosztowne.Taka nie zada się z facetem w zwykłych dżinsach tylko z takim którego dźinsy kosztowały powyżej 200 zl.To jest tzw: towar luksusowy.Dużo bierze mało daje w zamian.Ale za to nie będziesz musiał się wstydzić przed kumplami że jest gruba pryszczata czy jest zwykłą szarą myszą.Z inteligencją bywa u nich różnie, ale mają silny instynkt przetrwania i doskonale wiedzą co ile kosztuje....." Ale za to będę się wstydził, że jest głupia jak but. Takie laski leca tylko na facetow z duza iloscia pieniedzy, takze mi NA SZCZESCIE one nie grożą. I nie gadaj, ze pozostale, sa grube i pryszczate. Jest wiele fajnych kobiet, ktore dbaja o siebie, są ładne, zadbane i mozna pogadac na kazdy temat. I na dodatek, niewiele wymagają od faceta. A na pewno nie pieniedzy, bo zarabiaja wlasne. I to wlasnie takie sa z "górnej półki", a te Twoje - które opisales - z dolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktorek74
"doktorku czyżby twoje zwoje zaczęły pracować" He? Ze niby co? Nie pracowały? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nie uznaje takiego czegoś :) są dziewczyny mądrzejsze, głupsze, ładne, brzydkie, bardziej rozwinięte i mniej.. ale tak naprawde to każda z nas ma coś najfajniejszego w sobie czego można by było jej pozazdrościć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie chłopy kafeterii
Różnią się posiadaniem (lub nie) błonki :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z wyzszej półki
doktorku jak wpadłeś na pomysł że jestem facetem???:> ja jestem jedną z tych które nie wygladają jak te uważane przeważnie za wyższą półkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×