Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość As_Pik

Czy jestem nienormalny?

Polecane posty

Gość As_Pik

Mam 23 lata,nie dawno skończyłem studia, jestem hazardzistą, oddaje się swoim pasją i wszystko byłoby w porządku gdyby nie jeden fakt- nie mogę znaleźc sobie partnerki! Najgorsze jest to,że wcale nie jestem brzydki (może trochę za szczupły, ale nikt przecież nie jest doskonały).Praktycznie przez całe swoje życie byłem singlem i było mi z tym dobrze, imprezy, dyskoteki, wyjazdy itd., nie można było się nudzic. Ale cóż latka lecą, czas upływa, znajomi zmieniają swój stan cywilny itd. a ja zostałem na lodzie- sam jak palec. Gdy patrzę na to wszytko z boku, wydaje mi się,że dziczeje! Od ponad 1,5 roku, obracam się tylko w wąskim gronie osób. Czuje się wyalienowany ale nie robię niczego aby ten stan zmienic, a przecież nie zamierzam spędzic reszty swojego życia, grając jedynie w karty na pieniądze. Im dłużej trwam w tym stanie tym trudniej jest mi się z niego wyplątac. Czyżbym zwariował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jesteś
nienormalny, bo nie czytałem do końca, ale wiem, że jesteś analfabetą, bo napisałeś "pasją" zamiast "pasjom" :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy jestes2
i nie dawno zamiast niedawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie wiem czy jestes
ja za to wiem, że ty zbyt inteligenty/a nie jestes, gdzie pisze ze to topic jest o poprawnosci jezyka polskiego ? gdzie on pisze ze nie wie jak sie po polsku poprawnie pisze ?? taki ma problem ? nie taki wiec jak nie masz nic mądrego do napisania to sie nie odzywaj w ogóle a ty autorze razcej sobie panienki na stale nie znajdziesz bo zadna nie zechce hazardzisty przy sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomka29
tak!!!najpierw sie wyleczyc a potem szukac dziewczyny, bo nawet jak teraz znajdzxiesz a ona sie dowie to odejdzie i po co ci to...zacznij od terapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firthlady
'Najgorsze jest to,że wcale nie jestem brzydki' - czy ktoś to może potwierdzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela K
Brzydki czy nie, hazardzista- won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×