Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krystyna z gazownii

facet powinien zarobic na rodzine

Polecane posty

Gość 24 latka z Poznania
hmmm ja poswiecilam sie rodzinie na rzecz kariery zawodowej fajnie jest byc z dzieckiem 24h na dobe.Widziec jego usmiech pierwsze kroki.Jesli maz nie moze zarobic na rodzine to kobieta musi pracowac ja mam to szczescie ze nie musze:).Wiele moich znjomych mi zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala la
ile osob tyle pomyslow na zycie, gdyby mi ktos teraz powiedzial, ze bede siedziec cale zycie w domu z dzieckiem, sprzatac, gotowac itd, ze nie bede sie realizowac zawodowo. ze nie zrobie zadnej kariery, to zalamalabym sie totalnie uwazam, ze dla dzieci lepiej jest, gdy oboje rodzice pracuja, wtedy sie rozwijaja, zreszta, byl kiedys topik dziewczym, ktore od dluzszego czasu siedza w domach z dziecmi, szczesliwe to one nie byly a 2 lata z dzieckiem 24 h so po protu niewykonalne, jesli chcesz kiedykolwiek wrocic do swojego zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem tak: mój mąz zarabia 3000 netto i myślę że za to można wyżyć ale ja też pracuję i też mam 3000 netto miesiecznie. jestem w ciazy. zatrudnie kogoś jak sie dziecko urodzi i posiedze w domu ile będe chciała, ale powiem wam, ze zarabiać swoje pieniądze to frajda. nie ma sie co chwalic, że sie siedzi w domu a mąż pracuje. ja sie chwalę, że ja też zarabiam i to równie dobrze! to chba wiekszy powód do dumy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×