Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika czarnulka

Moja MACOCHA - Mój CHŁOPAK

Polecane posty

Gość Monika czarnulka

czesc :( Mam problem i chcialabym prosic o rady ... Otóż moj chlopak zakochal sie w mojej macosze. Powiedzial mi wprost ze mu sie podoba. Robi na jej widok maslane oczy i slini sie jak kretyn. Spotykam sie z Jarkiem od ponad dwoch miesiacy, ale dopiero niedawno poznal moja przybrana mame. A co jest najgorsze moja macochaa sama sie nim zainteresowala! dodam ze ONA ma 37 lat. Boje sie ze ona mi go odbije. Ostatnio spal u mnie i gdy sie obudzilam nie bylo go w łozku tylko siedzial w goscinnym i z NIA flirtowal. Caly czas mowi jej komplementy i w ogóle. Ja go kocham i nie wiem co zrobic. On ma 26 lat i moze pociagaja go doświadczone kobiety ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas zaproponowac
mu trojkacik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerąbane wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika czarnulka
wszyscy zajmuja sie tematami fatalne zauroczenie KSIADZ albo KOBIETY MEZCZYZN MUNDUROWYCH ALE JAK KTOS MA POWAZNE PROBLEMY TO NIE ODPISUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazasz ze tamte problemy
nie sa powazne ????!!!! czyli uwazasz ze kobitki robiace maslane oczy do faceta w sukience i uwazajace go co najmniej za herosa z bajki sa NORMALNE i nie warto o tym pisac ??? tamto tez sa powazne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojj..nieciekawa sytuacja.Najprościej powiedziałabym Ci żebyś go rzuciła do trzech diabłów, ale skoro go kochasz to rozumiem, żę to nie byłoby takie łatwe.Tylko czy osoba która mówi Ci wprost, że podoba mu się inna i to jeszcze Twoja macocha,a na dodatek flirtuje z nią podczas gdy myśli, że Ty śpisz, to chyba coś jest nie tak, a nawet baardzo nie tak. Możesz spróbować jakoś uatrakcyjnić wasze pożycie, zabrać go na jakąś ciekawą wycieczkę, ubrać się inaczej niż zwykle, jeżeli masz dobre kontakty z macochą to pogadać z nią szczerze, że boli Cię to, że flirtuje z Twoim facetem, ale czy jest sens? Może za dwa dni spodoba mu się inna?a jego zachowanie śwaidczy o braku szacunku dla Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfw3
ja mialam podobną sytuację, z tym że mój chlopak zakochał się w mojej matce a nie macosze Na szczęście moja mama nie odwzajemniła, śmiala się z tego, bo dla niej to było dziecko (oln mial wtedy 24, ona 42). Zostawiłam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×