Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda33333

Problem z chlopakiem

Polecane posty

Gość magda33333

Spotykalam sie z chlopakiem ktorego poznalam z miesiac temu ,spotkalismy sie z 10 razy (ja i on pracujemy wiec nie mamy za duzo czasu) spotykalismy sie gadalismy o roznych rzeczach itd. nigdy nie wchodzilismy na tematy mesko -damskie, nie calowalismy sie tylko na powitanie , codziennie pisal smsy co u mnie slychać itd, chcial wyjechac wspolnie na wakacje ale ja nie mam urlopu wiec mowilam mu zeby pojechal sam, w sumie to nie wiem czego on chce bo nigdy o tym nie mowil , nie prawil mi komplementow ani nic takiego , no ale chyba mu sie podobalam skoro nalegal na spotkania, od jakis 5 dni sie nie odzywa , ja juz sie ostatnio odzywalam wiec teraz nie pisze tez nic . Myslicie ze on sie rozmyslil??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to ty zrob 1 krok
i zaproponuj np kolacyjke u siebie, zobaczysz wtedy czy on sie bardzije otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
nie, bada teren czy mimo czasu, jego upływu nadal bedzie tak jak było. Czy moze tobie przeszlo. albo szykuje niespodzianke, moze komplement, moze wyznanie w sensie, ze słoncem jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
Ostatnio to ja zaproponowałam spotkanie więc nie chce tego znowu robić .A może wyjechał , ale chyba i tak mogłby coś napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry za glupi post ale ostatnio faceci porzucaja dziewczyny bez slowa wyjasnienia, naprawde to jakies nagminne, epidemia :D nie wiem czy Tobie sie to nie przydarzylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
To nie jest tak że ja jestem w nim zakochana , przecież prawie go nie znam , jak by powiedzial że poznał kogoś innego itd. to spoko , ale nie wiem co ma znaczyc to milczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizimm
to ja bym napisała jakiegos krótkiego eska w rodzaju.: cześć :) co słuchać? wyjechałeś czy nadal męczysz się w te upały w mieście? a gdyby nie odpisał na niego to nie pisała bym juz nastepnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
Tak walsnie ostatnio zrobilam jakiś tydzień temu napisalam mu smsa że może bysmy sie spotkali , on odpisał że bardzo chętnie , umówiliśmy się i specjalnie na koniec (spotkania) powiedziłam że jak będzie się chciał spotkać to żeby napisał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shorty --> ale kobiety też tak robią z facetami :P Tyle że ja walczyłem a ona mnie olała, więc ja się też nie odzywam, mam swój honor. Stwierdziła ze nie ma teraz czasu, więc i ja nie mam dla niej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lea_i
czyli macie wspolna droge:) to czyms sie marwtisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizimm
ten pomysł z esem jest niezobowiązujący. to zwykłe zapytanie w rodzaju " co u Ciebie słychać?" napisz choćby teraz i choć w połowie rozwiej swe wątpliwości. ja bym sie nie wahała. no i napisz co odpisal ;0 powodzenia! i odwagi ! jak mówię :to nic zobowiązującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chynczyk--- wiem ze laski aniolami nie sa, nie generalizuje, jezeli cierpisz tak jak cierpimy my to jestem z Toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
ale nie chce być nachalna , ostatnio też tak bylo że z 3 dni się nie odzywał więc stwierdzilam że chyba coś nie tak i zaproponowałam właśnie to spotkanie , pomyślalam że najwyzej mi powie że kogoś poznał albo coś takiego i będzie po kłopocie , ale nic było tak jak zwykle ( wiem że 3 dni to mało ale wcześniej pisał przynajmniej raz dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórzy faceci mają uczucia :D... albo ich nadmiar, tylko nie ma się z kim TYM podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
Nie cierpie , poprostu chciałabym wiedzieć "na czym stoje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizimm
hmm.. ja bym nigdy spotkanie nie zaproponowała ( chodiz mi o ta poprzednią Twą sytuację). wysłałabym po prostu esa. słuchaj!. moim zdaniem zapytanie co słychać to nie jest narzucanie się. po prostu jakaś troska o kogoś albo napisać mozna tak z nudów, co nie ?:) nic nie tracisz a wiele mozesz zyskać. moze nawet 100% odpowiedzi na Twe pytanie tzn np. co robi? gdzie jest? z kim? itp. spróbuj i napisz co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno... \"laski\" hmm dla mnie to kobieta ZAWSZE, chyba że lubisz pepiczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze KOBIETY ale niektore nie dorosly by je tak nazywac :D w kazdym razie ok, KOBIETY i MEZCZYZNI, cokolwiek te dwa slowa znacza :D i ciesz sie ze cierpisz na nadmiar uczuc a nie ich deficyt, mogloby byc gorzej (hmm, chyba bredze :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam do lozka, noc mloda jeszcze :D a puste czeka, nie chce tam, nie chce..:o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt tak noc młoda i dzień długi, tylko gorzej tak wczesnie trzeba spaść z tego łóżka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja moge pospac :D chyba zabralismy topik dziewczynie, halo zyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups :O magda33333 --> Moja rada jesli Ci hmm w jakimś sensie zależy to daj mu znać o sobie. Będziesz wiedzeć na czym \"stoisz\". Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
hmm... nie wiem chyba poczekam aż on się odezwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda33333
Ja też już ide spać bo rano do pracy .Dzięki za rady. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×