Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tak_zwana

Do Niskich chlopakow.....................

Polecane posty

Nie przeszkadza Wam,ze wasza dziewczyna chodzi w bytach na wysokich obcasach? Nie jest wam jakos glupio,że jest wyższa?? bo moj \"chlopak\" jest mojego wzrostu,ale ja bardzo lubie chodzic na obcasach i przez to jestem od niego wyższa...nie wiem czy mu nie glupio...a nie zapytam sie bo moze to drazliwy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj tez pewnie siedzialy
Jednym moze przeszkadzac , innym nie , to jest sprawa indywidualna wiec jego musisz zapytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech
Wszystko zależy od kontaktów pomiędzy obiema osobami. Jeśli jest pełne zaufanie to no problem. Ale jeśli kobieta jest z facetem bo jest bo innego nie było a na wyjściach spija wzrok innych chłopaków, górując nad swoim wysokością z racji obcasów to to lekko trąci myszką. Wszystko tak naprawdę zależy od tego co siedzi w głowie. Np. taka trywialna rzecz, pocałunek. Rówwny wzrost to wygoda, jeśli para normalna ma poczucie humoru to facetowi nie będzie przeszkadzać że kobieta się lekko nachyli do pocałunku, ale jeśli kobieta notorycznie będzie narzekać że za każdym razem to ona się musi nachylać (a w końcu ubrała takie buty) zaznaczając jej głód na wzrost partnera, to nie ma siły by druga osoba była zadowolona. Oczywiście nie wspomniałem i idiotach co zawsze swoją kobietę muszą mieć pod kijem bo z takimi warto się wiązać. Jeśli chcesz ubrać bo chcesz się pokazać na imprezie przy okazji swojego towarzysza ("chłopak"), a nie wychodzisz gdzieś razem z ukochanym to nie dziw się ewentualnemu krzywemu spojrzeniu. Kobiety podobno słyną z empatii, uzyj jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech ile wypiles
bo język ci sie plącze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm3
ile ma niski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×