Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myśle że..

Drogi Przyjacielu..

Polecane posty

Przyjacielu..czy wiesz, jak bardzo mnie skrzywdziłeś? Byłaś dla Mnie bliska jak siostra, tyle pięknych chwil, tyle imprez, tyle zabaw do białego rana..tylko My we dwie potrafiłyśmy się tak dobrze bawić, nikt inny. tylko My. Mogłam Ci ufać, wierzyłam Ci, byłaś moją bratnią duszą, wiedziałaś, że możesz na mnie polegać. Cokolwiek by się nie działo, ja zawsze będę obok.. Do czasu i ja wiedziałam, że cokolwiek by się nie działo mogę na Ciebie liczyć..do czasu.. te rzeczy, które my robiłyśmy zawsze nikt inny by nie wymyślił, tylko my byłyśmy niepokonane.. wariatki ponad wszystko.. Wiedziałam, że tych chwil nie wróci nam nikt. Pamiętasz? Kielce-Galaktyka.. fakt klub jak klub, ale tam zawsze był nasz klimat. Pamiętasz? już przy wejściu leciała piosenka Armand Van Halden - My my my ?? a my oczywiście pełne energii, tylko radości, tyle sił, aby bawić się do samego rana.. było super.. tak było 5 lat.. Zawiodłaś Mnie tak bardzo.. Czy wiesz jak to boli? Zabiłaś we Mnie wszystkie uczucia..wiare w przyjaźń.. Tak bardzo mnie zawiodłaś.. Zostało mi tylko Cię zapomnieć.. i żyć dalej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyzuluj ona z czasem zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie milczy.... a ostatnio przypadkiem spotkałam ją na piwie.. z \"koleżanką\" dla której obydwie nie miałyśmy sympatii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja już nie mam siły..ciągłego proponowania spotkań..a ona i ta znajdzie wymówke..oczywiście ma dla mnie czas, wtedy kiedy ona tego chce... mam swój honor..za dużo razy... być może jestem naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blumsiennn
wina lezy po jej stronie , wiec to ona pierwsza powinna wyciagnac reke , a skoro ciebie ignoruje , to nie wiem czy ona wogole chce sie pogodzic!?!?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w rozmowie powiedziałam jej kilka słów prawy.. a to jest taka osoba, którą trzeba cały czas \"nosić na rękach\" i naskakiwać, chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co ja mam powiedzieć skoro jak na dłoni widze jej fałszywość, umawia się z kimś kogo nie lubi, a dla mnie nie ma czasu............... to ona powinna wszystko naprawic, ja juz mam dosc naprawiania, ale nie wiem,czy bym wybaczyla, i tu nie chodzi o honor.. tylko o bol w sercu... mam dosc traktowania mnie przedmiotowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś było inaczej..... wiem, że już koniec, nawet, gdy ona zadzwoni i pogadamy...to nic nie da....za dużo było rozmów.... ona jest egoista...takie osoby sie nie zmieniają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×