Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ksyweczek

Wymiary penisa a sex

Polecane posty

Gość ksyweczek

Witam.Chciałbym sie dowiedziec od doswiadczonych dziewczyn i kobiet jakie penisy sa najlepsze.Chodzi oczywiscie o rozmiary.Moj ma 14 cm obwodu i 16 cm długosci.Mam byc zadowolony z tego czy tez nie??Prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie
mozesz go sobie w tylek wsadzic, z takim kaktuskiem to mozesz isc na ryby a nie na dziewczyny, jak sie zapewne za chwile dowiesz; potem dowiesz sie, ze spoko, wystarczy na luzie; a potem dostaniesz dokladne dane statystyczne z rozmiarami penisow na swiecie a swoja droga jestes ciota masz fujare to idz i wal a nie szukasz tutaj poklasku wiesz ilu debili przed toba cpowiadalo sie z rozmiarow wacka bo "nie byli pewni czy dogodza dzirewczynie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liczą się tylko wielkie 30 cm murzyńskie knagi które codzień penetrują mój przepastny odbyt :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbaim ponadto, kiedy te knagi sa uprzednio ozdobione dressingiem ze srakotni mojego psa Arnolda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksyweczek
widze ze nie zle sie bawicie..nie ma tu normalnych ludzi na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadajesz głupie pytania
wszystkie są najlepsze i żaden nie jest najlepszy. kwestia dopasowania. a na takie pytania, jak twoje, to aż sie chce odpowiedzieć "duszone w buraczkach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bundzio
Mojej żonie to nawet 30 cm knaga by nie wystarczyła :) Ach te baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×