Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co to

Przyjaźń między kobietą i mężczyzną

Polecane posty

Gość a co to

Wierzycie w prawdziwą przyjaźń między kobietą i mężczyzną? Czy to możlwie, aby po pewnym czasie przyjaźń nadal była przyjaźnią, a nie układem, w którym jedna strona kocha drugą?Czy facet i kobieta, którym nie wyszło w związku mogą się dalej przyjaźnić bez przeszkód?? Co o tym myślicie? Jakie są Wasze doświadczenia z przyjaźnią damsko-męską??? pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletmistrz
jest mozliwa taka przyjazn, ale bez sexu sie nie obedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinnamone
baletmistrz :D :D :D bez obaw, taka przyjazn jest mozliwa.....nawet bez sexu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wierzę - co więcej - sama jestem takim przykładem :-) Od Liceum przyjaźnię sie z kolegą z klasy. LO już bardzo dawno skończyłam, a my się dalej przyjaźnimy. Nigdy, przenigdy nie byliśmy parą, seks też nas nie łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie wierze
to niezla definicja przyjazni jest. z przyjacielem z podworka tez sypiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
a ja właśnie chyba już nie wierzę...miałam przyjaciela bardzo dobrego. przyjaźniliśmy się rok. może niezbyt długo, ale to zawsze coś...po jakimś czasie on mi powiedział, że się we mnie zakochał, a mnie to tak jakby wystraszyło? Zczełam unikać spotkań z nim itp. po kilku miesiącach wszystko się rozpadło. I nie mam już przyjaciela :( dlatego pytam Was, czy może mieliście podobne sytuacje i co o takim układzie między kobitką i facetem myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak że
między zajętymi osobami jest możliwa :) ale między wolnymi NIE .. wiem to po sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to
Dea: zgadzam się. Choć nie miałam nigdy przyjaciela geja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam, miałam przyjaciela, nie geja, i sie przyjaźniliśmy, jak oboje byliśmy wolni, potem byliśmy w związkach, a teraz ja mam faceta, a przyjaciel jest sam. Przyjaźnimy sie już ponad 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie ..
jest możliwa jeśli fizycznie nie pociągają się nawzajem tj. są nieatrakcyjni dla siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po rozstaniu to na pewno nie przyjaźń, pozytywne kontakty, ale wystarczy tylko iskra i ....... nie może byc mowy o przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstawałem sie z dziewczynami i do tej pory z dwiema utrzymuje bardzo bliskie przyjacielskie stosunki.. jest mozliwe, jezeli jstesmy ze soba totalnie szczerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka-19
powiem tak,mamprzyjaciea,ale geja........ i to jest mozliwe,a moje doswiadczenia z przyjaznia damsko-meska? gdzies juz zakladalam taki temat,nawet dzis,bo mam z tym rpoblem.......Nie istnieje. Ale duzo zalezy od wieku tych osob,ich charakteru.Gdy w gre wejdzie seks to koniec.Bo kazda z nas po seksie oczekuje czegos wiecej. Tak juz to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
prawdziwa przyjazn taka jak facetów, albo kobiet, miedzy facetem a mężczyzną nie jest mozliwa. bo jak już tak na soboe można polegać, pogadac o wszystkim, wypłakać się na ramieniu to ramię tocię obejmie i zaprowadzi do łóżka. ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×