Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judith Tew

dziewczyny z małym biustem - w co się ubieracie??

Polecane posty

-zakładam bluzki z dużym deokoldem, np w serek a pod spód koszuklę w innym, kontarstowym kolorze -bluzki z koronkami i falbankami na biuście -tuniki ozdobione na biuście, np cekinkami -jednolite golfy, do których zakładam bogatą biżuterię -jakoś niezbyt korzystnie wygladm w swetrach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
w pancerne staniki ( typ push-up) i lekko dopasowane bluzeczki z małym dekoldem w łódeczkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ja tez w pancerniaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
w te upały to cycusie mi się normalnie gotują.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
zapomnialam dodac pancernik-wypychacz ale stanik nosze tylko poza domem, nie cierpie ich:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffi
ja zawsze po domku śmigam bez stanika( płaska jak deska) mój mąż to cycka prawdziwego nie widział oooo przez 10 lat? chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym najchętniej biegała non stop bez stanika :) wiem, że moje cycusie sa małe ( 75 B) ale za nic w świecie bym je nie zamieniła na inne :) tak łatwo się dba o jęrność takich maleńkich piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnosc
w golfach heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmen06
kazdy moj stanik to push-up wiec nie staram sie powiekszac biustu strojem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uhhhh... nie znoszę push-up\'ów, wkładek silikonowych, fiszbin, ani żadnego pancernictwa.... najchętniej chodzę w takich sportowych stanikach no ale biust (rozmiar 75A - 75B) w takich stanikach wygląda już totalnie deskowo. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kul gerl
chodzę w pancernikach,a ubrania noszę jakie mi się tylko spodobają,lubię mój biust,chociaż do bikini chciałabym mieć małe C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushiss
A ja lubię swój mały biust (70 A- B ) i ubieram się normalnie. Staniki tylko nosze usztywniane. Może dlatego jestem zadowolona, bo kiedyś jak chodziłam do LO miałam duży biust (duże C) i bardzo mi się nie podobał, źle się z nim czułam. A teraz jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja te staniki nazywam atrapami biustu:) i je nosze:) mam 75A to dopiero tragedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sushiss
A jakoś sam zmalał, jak skończyłam liceum to sobie zmalał. (w końcu się doczekałam :) ! W końcu faceci przestali się gapić na moje cycki i mogę normalnie biegać i nie noszę już luźnych cicuchów tylko obcisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
🖐️ jak to dobrze siedziec w domu bez stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonzol
to chyba musiałaś zrzucić parę kilo, że Ci biust zmalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawsze sadzilam ze
biust b to jest standardowy i sredni rozmiar :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam jestem zadowolona
ze swojej figury, biuścik B idealnie się komponuje z resztą mojej sylwetki i gdybym miała większe piersi to jakoś tak psułoby to mój wizerunek zgrabnej wysokiej tyczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubi
a ja miałam zawsze duze b albo małe c a jak zaczelam brac tabsy antykoncepc to mam gigant cyc i wcale nie wiem czy jest fajnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam, ze eksponowanie plecow odwraca uwage od skromnego \"przodu\", dobre efekty daja tez dekolty w lodke i wzorzyste bluzki (raczej drobne wzorki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
hmm... Jestem mloda (17) i mam D :/ ale u mnie to rodzine czasami mam problem z ubraniem sie by biust zabardzo sie nie odznaczal ;/ nawet luzne bluzeczki nic nie daja. A jak mam sie ubrac w cos obzislego to czasami jest problem.. niektore bluzki nic mi nie dodaja ale sa tez takie w ktorych wygladam jak bym miala silikony :| czasami zazdorszcze laska ktore maja miejsze piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalona, czego tu zazdrościć??? a tak swoją drogą: kiedyś miałam kompleksy na tym punkcie, czułam się nieatrakcyjna, ehhhh.... no ale tak widzę, faceci lecą raczej na dziewczyny, które CZUJĄ się atrakcyjne, niż na te, które SĄ atrakcyjne (jedno nie wyklucza drugiego raczej) no, nie żebym tylko o jednym myślała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonapetit
generalnie i dla nas są duże dekolty, tylko trzeba ładnie wyeksponować krągłości, wiadomo że korzystne są marszczenia i jasne barwy, czarny nas po prostu spłaszczy totalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonaa
no czasami jest czego ... idziesz przez ulice i kolesie sie patrza zamiast na twoja twarz i reszte ciala to gapia sie na cycki to wkurza... i to bardzo. ! albo gadasz z kolesiem a on zamiast patrzec Ci w oczy albo chociarz na twoja twarz gapi sie w cycki :| czasami mam takie dni ze podobaja mi sie moje cycki a czasami nie bo sa za male albo za duze to zalezy od mojego nastroju ... jestem typem osoby na ktora bardzo wplywa pogoda i to od niej zalezy moj nastroj i to co mysle ... ale wiem napewno ze czasami jest czego zazdroscic laska z miejszym biustem... Mam siostre (26 lat) nosi misieczki duze DD i juz w tym wieku bola ja plecy a ramiaczka sie wrzynaja w ramiona... niestety ona nic na to nie moze poradzic... bierze teraz slub i po slubie odstawia tabletki anty. chce miec dziecko. Postanowila ze gdy po ciazy piersi jej nie zmaleja zrobi sobie operacje plastyczna na zmiejszenie piersi. Uwiezcie jest wam czego pozazdroscic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szalonaa z tym kręgosłupem i wrzynającymi się ramiączkami - to ok. ale wcale bym nie płakała, gdyby faceci wlepiali we mnie oczy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judith, no nie wiem czy to jest takie fajne, jak się kolesie patrzą nam w biust :( ja mam mały biust ;p pisałam już tu o tym, ale jak ubiorę bluzeczkę z wycietym dekoldem i piersi są widoczne, to czasem aż strach wychodzić na ulice :( jechałam dzisiaj autobusem i właśnie byłam tak ubrana, siedziałam, a faceci stali nade mną i czułam ich wzrok :(:( nie podobało mi się to, bo byli to starzy faceci, wiadomo-co innego jak sie mój facet cachwala moim dekoldem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×