Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedoświadczona88

SEKS ORALNY poraźcie

Polecane posty

Gość Niedoświadczona88

Dzisiaj mój chłopak pierwszy raz dobrał sie do mnie językiem. MIło było bo nie wiem co o tym myśleć... KOchamy sie jestesmy ze sobą rok. Ale napewno bedzie oczekiwał ode mnie podobnych przyjemności,. Do tej pory uprawialismy tylko petting. Mam mieszane uczucie , nie odważe sie na Vice Versa.... ;/ popierwsze nie wiem jak a po drugie nie chce sie zrazic na przyszłośc do tego typu zbkiżeń. Wspomne że sexu jeszcze nie uprawiamy. Prosze o odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinien zrozumiec ze jeszcze nie chcesz:) jak to sie mowi jak kocha to poczeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinska
wiesz co mysle ze jak juz sie dobierzesz do niego to wyobraznia sama zadziała,delikatnie jezyczkiem,mozesz go zawsze na poczatku raczka rzoluznic popiescic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
ja pod pettingiem rozumiem BDSM, pissing, scat karmienie reniferow, ale bez stosunku:O nie odwazylabym sie wziac jego pokrytego l. casei defensis penisa do ust, chyba bym zwymiotowala:O juz jak go wyjmuje z majtek to pachnie jak danio owocowy, ktorego nie znosze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
Nudzi sie podszywaczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoświadczona88
dzisiaj w nocy on tak strasznie nalegal na fellatio, ze nie moglam mu nie ulec no i stalo sie - zwymiotowalam i tak mocno, ze wlecialo mu do penisa i juz od godziny siedzi w toalecie i iryguje cewke kretem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×