Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ahajammkp

jak powiedzieć mu...

Polecane posty

Gość ahajammkp

po długim związku nastąpiła długa przerwa... mineły trzy lata w my wróciliśmy do siebie.... Nasze życie erotyczne w czasie w którym nie byliśmy razem niewatpliwie rozkwitło... teraz łączy się wraz z miłościa we wspólną całość... zmieniliśmy się niewątpliwie podobnie jak nasze...moje upodobania seksualne. Chciałabym mu pokazać co lubię ale nie potrafię... On wciąż widzi we mnie tamtą sopkojną delikatna dziewczynkę sprzed 3 lat... Raz próbowałam z nim porozmawiac na ten temat nie chciałam jednak opowiadac o tym i o tamtym bo to dość niezręczne. Zapytałam więc tak gdy leżelismy wtuleni na co ma ochotę... i czar wieczoru prysł... nie sadziłam ze mogę go tym tak hmm zdenerwować to zaduże słowo... ciągnełam temat ale ukrócił go mówiąc z enie powie mi bo nie chce zebym zrobiła cos tylko dlatego bo on ma na to ochote.... Wiem ze mnie kocha i szanuje ze nei chce wykorzystac sytuacji ale czasami mam ochote na cos mocniejszego bardziej perwersyjnego.... nie wiem jak mu o tym powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten Twój chłopak:p powiedz mu to samo: ze nie jesteś juz tamta grzeczną dziewczynką (chyba ze on jest dalej tym samym grzecznym chłopcem) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
No własnie ... to trzeb ustalić :D Nie wiem póki co bardzo pryzpomniał mi jaki potrafi byc delikatny.... ale wiem z eto nie jest grzeczny chłopczyk ... nie rozumiem tlyko dlaczego boi sie ze mna o tym porozmawiać.... heh boje sie takze ze gdybym mu pokazała całą siebie z tej strony przestraszyłby sie tyle si ewe mnei pozmieniało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli przed ślubem nie porozmawiacie to po będzie to temat tabu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek kieliszek
facet może jest zazdrosny o to, jak i z kim się tego wszystkiego nauczyłaś. Woli nie wiedzieć, że umiesz. Chce naiwnie wierzyć, że nadal jesteś tamtą nienaruszoną dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
To może napisz co konkretnie chciałabyś zaproponować partnerowi. Wtedy może po przeczytaniu paru opinni będzie ci łatwiej mu to powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
Żaden mężczyzna chyba nie umie sobie poradzic z tego typu sprawami...zaden który kocha... tka mi się wydaje... ale ja przeciez nei chce mu opowiadac ze tu i tam z tym to i tak .... :) na głowie nie upadłam jeszcze :) dlatego delikatnie zaczełam nie z eswojej strony tylko z jego pytając na co ma ochotę... No i nie sadziłam ani nie spodziewałam si etakiej Jego reakcji.... wiem z emusi minac troszkę czasu byśmy znów nauczyli sie o tym rozmawiać mimo iż kiedys nie mielismy z tym problemu, co pewnie jest spowodowane naszym życiem seksualnym z innymi partnerami. Jestem cierpliwa ale boję się ze co nie zrobię teraz sama z siebie to On dziwnie na to będzie patrzył o ile wogóle bedzie w stanie ;) żartuje sobie zeby dodac sobie troche otuchy ale tak naprawde troch emi smutno bo jestem dosc bezposrednia i ciezko mi ukrywac uczucia i mysli a do ślubu jeszcze troche czasu upłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
No to co ty chcesz mu zaproponować że się tak krępujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
jak mam pisac tutaj o tym co mnie kreci? to dosc intymna kwestia.... po prostu lubie pewne rzeczy i tyle nic co byłoby nie ludzkie ale nie wszyscy byc moze to rozumieją... tak czy siak problem polega na tym z eon widzi we mnei te grzeczna dziewcyznke sprzed 3 lat a ja sie bardzo zmieniłam zastanawiam sie czy sam z siebie kiedykolwiek zaproponował by cos co mogłoby mnie ucieszyc ...nie mówie z ejest mi z nim źle bo jest cudownie ale czasami brak mi czegos mocniejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej nie mów nic
Tylko pocichu nachyl sie przed nim z zrób mu lodzika z wytruskiem do twych ust. Wtedy sam zrozumie że nie jesteś juz ta sama niewinna dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
perwersje perwersjami.... jak zrobi cos by nei miał poczucia winy z erobię to tylko dlatego ze on tego by chciał? ironia losu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
Skoro to takie ludzkie to czego się wstydzisz o tym pisać. Po to jest forum , jesteś tutaj anonimowa, nikt na ulicy nie będzie wytykał cię palcem. Piszesz że coś byś chciała zaproponować w seksie ale nie wiesz jak to przekazać. To możen napisz co chcesz zaproponować i da się coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Może jak jesteście sami w łóżku to przejmij inicjatywę na trochę perwersji, a jak cię zastopuje to powiedz, że nie robisz tego dla niego ale bo tak lubisz. Ale i tak najlepsza byłaby rozmowa przed. Skoro twój partner tak zdecydowanie reaguje na te tematy znaczy, że sam też ma coś do ukrycia, czego grzeczna dziewczynka mogłaby nie zaakceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
Skoro to takie ludzkie to czego się wstydzisz o tym pisać. Po to jest forum , jesteś tutaj anonimowa, nikt na ulicy nie będzie wytykał cię palcem. Piszesz że coś byś chciała zaproponować w seksie ale nie wiesz jak to przekazać. To możen napisz co chcesz zaproponować i da się coś doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
o tmy samym pomyślałam...:) czasami wydaje mi sie że od powrotu naszego minęło zbyt mało czasu by pozwolić sobie na szalenstwa... tak jak wydaje mi sie ze rozmowa jest konieczna nie chce by zawstydzalo nas cos co jest ta bardzo nasze i co sie tak bardzo łączy.... moze i racja ze jak będziemy sami w sytuacji czułej powinnam przejąć inicjatywe... czasmai tak jest ale po ostatniej rozmowie troche sie obawiam zadziałac cos wiecej tak wrazliwie zareagował ze teraz normalnie odczuwam lekką presje powinnam mu powiedziec ze lubie ostry seks? jak tak zrobie pomysli z enie jest mi z nim dobrze a jest! moze nie potrzebnie sie martwie ... moze z czasem wszyskto samo przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
czy jestem samolubna z tym ze chce torszke wiecej przyjmnosci ? choc w przekonaniu ze spodobało by się nie tlyko mnie... do żuczka - mam Ci ze szczegółami opisać jak lubie byc tarmoszona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjatollah
Kochana,a co Ty rozumiesz poprzez określenie "ostry sex"? Nadal bowiem nie wiemy co masz na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
o matko ciezko mi o tym napisac jest wiele rzeczy które lubie jak na przykład nie móc sie ruszyc (by zwiazana) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjatollah
Powiem Ci szczerze, że ja "mojej" też miałem ciężko przyznać się do swych erotycznych fantazji, ale pomogły "erotyczne liściki - bileciki" i - w przypadku rozłąki - rozmowy na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
Ot problemy robisz kobieto. Kup kawał sznura, albo kajdanki i w trakcie pieszczot powiedz mu żeby cię związał i zrobił to na ostro. Jak będziesz ciągle przyjmowała postawę "chciałabym, ale się boję" to do niczego nie dojdziesz. O swoich potrzebach trzeba mówić. Skąd on ma wiedzieć co byś chciała. A może i on to lubi. A jeśli nie to na jakieś ustępstwa można przecież iść. On tobie coś, ty jemu coś. Trzeba cieszyć się życiem, potem może być za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
no ja chce o tym rozmawiac ale zawsze gdy zaczyanm on mnie ukróca i koneic tematu .... eh eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
pozatym to nei moz ebyc sznur :P bo by si enie wzynał w łapki jak trzeba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu napisz esemesa na co masz ochotę, wiesz: Chciałabym, żebyś mnie związał, żebym nie mogła się ruszyć, żebym była zdana na Twoją łaskę i niełaskę, chcę zebyś wszedł we mnie ostro i szybko, chcę Ci ulec, zrób to TERAZ Masz gościa w domu za 10 minut jak nie będzie korków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy_żuczek
No to zacznij realizować swoje potrzeby. A jak będzie chciał o nich pogadać to sobie pogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
tylko jak mu powiedzieć ze jestem miłosniczką ostrych gangbangów także z udziałem zwierząt a moją ulubioną pieszczotą na gre wstepną są wlewy doodbytnicze z mleka łaciatego i maslanki kujawskiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
ahajammkp jak to sie stalo, ze po takim czasie wrociliscie do siebie??? 3 lata to kawal czasu! mysle, ze o pragnieniach mow mu otwarcie! :-) nie powinien sie gniewac..... nie powinien faceci sa dziwni - gdy kobieta chce poszalec w lozku to nie do konca sie im to podoba!!! cos jest nie tak :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez w łóżku idzie się na żywioł, pełen spontan, niektóre pomysły przychodzą człowiekowi do głowy w trakcie.... Gdybym miała te pomysły najpierw przedyskutować, straciły by impet spontaniczności ... Kiedy zechce Cię powstrzymać, powiedz mu: \"tak dzisiaj chce, bo tak mam ochotę\" i koniec tematu :-) O ile jedyną przeszkodą w realizacji fantazji jest jego lęk o Twoje przymuszanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
mówic mu też o stosunkach z szympansami z pobliskiego zoo?? bo wiecie chciała bym tak na 3 baty pojechać z nim,wynajetym szympansem i naszym owczarkiem niemieckim :P tylko jak mu to powiedziec??uwazacie to za dosyć nietypowe pragnienie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahajammkp
najbardziej kocham to jak ktos sie pod kogos podszywa nie było mi do nieczego potrzebne zarejestrowanie sobnie nicku no ale mniejsza z tym :) sms to faktycznie fajny pomysł dzieki.... i moze faktycznie nie chciał rozmawiac to nie a po prostu zacznę cosik sama najwyzej mnie przystopuje :) a do ahajammkp - ja nie mam az tak perwersyjnych marzen ale zyczę Ci wszystkiego dobrego i spełnienia ich:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×