Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EROTOMATGAWENDZISZ

Marzenia o paniach z PSS Społem...

Polecane posty

Gość EROTOMATGAWENDZISZ

Czy u was też w te upały panie w pss-ach chodzą w bieliźnie przykrytej wyłącznie prześwitującymi fartuszkami z dekoltem ? Wziąłby taką za ladą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Nie rolniku, to o czym mówisz to był Zenek ze Złotopolskich, ja rozumiem że byłeś po dwóch winach i nie mam żalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo nie oglądom tego badziewia i Zenka nie znom :P Ale musi być przystojny skoro zwrócił twojo uwage :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Z tego com kojarze toć ty go pruł po drugiej alpadze. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Rolnik toć ty pamięc złom mosz. Ino pierszom flaszke kojarzysz. A whisky toć na nasz swojski bimer czajed zaprawiony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Ja rozumiem że tykanej nie ruszasz po mnie, toć tego żeś Zenka szturchnął. NIby co to nie tykone przez nikogo, ale toć to nosz zenek miejscowy, bąć co bąć dziewica jeszcze .... był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Toć łon zarośnięty, tyć wstawiony. Byś on do kozy podobny. Tera toć wszytko jasne bo Zenek sie skarży na uszu ból. Tyżeś go ciognął za radary kaj koze za rogi pakując z nienacka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo żech kozy nie zdradzoł kiej my w związku beli. Ty ześ Zenkowi odbyta porozrywoł a teroz na mnie chcesz zrzucić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
cożech ty godosz, toć to franek i józek widzioł. My na ławce podem sklepem, tfa lymuzyna zaparkowana pod sklepem, zenek na lodzie a ty pakujesz. I nie pakowałeś zakupów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo żech nie mógł ni miołbych suminia. Z restom ty spod nasego sklepu bez wideł w plecach byś nie wyszoł :classic_cool: A zenkoi piniądze dej jakżeś mu dupsko wyrozrywoł juho [cool a nie mnie bedzies naciągoł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Tyś rolniku zawżdy kombinator był. Ino tera jo świadków mom i płocić ni zamieszam. Toś tera tobi zostało sprzedać lymuzyne abo choć zdwa prosiaki i Zenkowi teśme kupić na sklejanie łodbytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tuześ się schowoł bisurmanie obwiesiu! Zenek zaś pszyseł ku mnii do kunfesjonału i pedzioł, co mu ześ sodomskim sposobym w głowie zawrócieł i zycie mu zawionzoł, a teroz piniendzy nie dajes i zenić tyz sie nie chces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EROTOMATGAWENDZISZ
Psze ksiondza, toć to tak kaj w tym docipie było. Młody ksiondz przyjoł panienkę i ta mu goda iż laske chopom robiła, ksiondz myśli mysli nad pokutom i nic nie wymyśloł. Leci za zakrystie i pyto: co ksiondz dowoł za "robienie laski" na co mu ministranty pajdają: "nam ino po snicersie". I wszytko josne siem staneło. To ni ja, ni zenek a ino ksiundz proboszcz Zenka nom spaskudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotomangawendziosz
coćby życie miało smaczek raz ministrant raz inny chopaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×