Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie dziewica

pierwszy raz

Polecane posty

Gość nie dziewica

ha mylące to wszystko ... mam 21 lat i jeszcze nigdy nei byłam u ginekologa czy ktos mógłby mi powiediec jak to wygląda z apierwszym razem :] bo niby wiem a jak sie dłuzj zastanowic to nie wiem.... i lepiej do kobiety czy męzczyzny i co powiedziec i wogóle o matko co koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr n med
za pierwszym razem gin kaze ci zrobic 150 pompek na piastkach i wyproznic sie do takiego specjalnego pojemniczka, wszystko po to, aby upewnic sie, ze nie masz raka piersi i ze mozna ci przepisac tabletki antykoncepcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jednaaas
lepiej idź do kobiety nie bedziesz sie az tak bardzo krępowała... pani ginekolog przeprowadzi z Tobą wywiad,bedzie sie pytała o Twoje zycie seksualne,piszesz ze jestes dziewica ale ona zawsze pyta sie o petting,zapyta sie czy stosowałas badz swtosujesz tampoty lub czy chlopak piescił Cie palcem,a pyta sie po to aby stwierdzic czy moze zbadac Cie wziernikiem ( takim małym dla dziewic) . ja byłam 6 mieisecy temu ,tez dziewica lat 20 :-) badała mnie wziernikiem,wkładała bardzo powoli sprawdzała czy nie uszkodzi błony--nic nie bolało ,szybko badanie sie skonczyło. a wiec nie masz sie co bac :-) a co powiedziec to zalezy po co idziesz,czy coś Cie boli czy moze po hormony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_jednaaas
sorki ,za szybko przeczytałam ,ty jednak nie ejstes dziewicą :-D a wiec jaka przyczyna ze wybierasz sie do lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziewica
posówałam sie ostatnio gasnicą i coś mi pękło w środeczku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×