Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oportunistka

jak to ładnie rozegrać??? poradźcie coś

Polecane posty

Gość oportunistka

Sytuacja wygląda następująco: Zakochał się we mnie pewien chłopak, ma na imie Arek. On ma kolege, Łukasza. Poznałam ich jednego dnia, z tym, ze z Arkiem spędziłam więcej czasu, bo był bardziej zaprzyjaźniony z moimi znajomymi. Od razu było widać, że wpadłam mu w oko, tańczyliśmy cały wieczór, bo nie potrafiłam mu odmówić, ze względu na to, że jest fajny i chce go mieć jako kolege. Ale on liczy na coś wiecej... Później widzieliśmy się pare razy większą paczką, w której był i Arek i Łukasz... I miedzy mną a Łukaszem obustronnie zaiskrzyło:) Dodam, że Arek jest człowiekiem lepszym z natury, Łukasz bywa troche "chamski", ale Arek mnie kompletnie nie pociąga. Obaj mają w tym roku połowinki... Myślę, że Arek mnie zaprosi, ale Łukasz pewnie też. Łukasz ma je w listopadzie, a Arek w styczniu. Bardzo chciałabym pójśc na jedne i na drugie, bo mam dużo znajomych w klasie Arka. Wiem, że to nie fair wobec Arka... Nie chce mu robić nadziei na coś wiecej, ale chciałabym z nim pójść jak z kolegą... Jak to ładnie rozegrać, żeby być z Łukaszem, i mieć też w Arku dobrego kumpla?? No oprócz tego nie chce ich ze sobą skłócić, bo się lubią:) skomplikowane, moze z zewnątrz bedzie łatwiej to ocenic jednoznacznie... poradźcie mi coś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardziej doświadczona
hmm... to trudne ale mysle że powinnaś powiedziec arkowi że miedzy toba a łukaszem jest chemia ale że go bardzo lubisz i chciałabys zebyscie byli nadal kumplami:) jak jest dojrzały to powinien to zrozumieć:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20lat mam.ona
hmm.. z Ł. chciałabys żeby zaiskrzyło bardziej , a skoro ma on połowinki w listopadzie to muyślę że śmiało mozesz na nie iść. co do Arka to ..hmm.chyba nie zaprosi Cie już teraz.miejmy nadzieje ze zaczeka do grudnia;) ale gdyby juz niebawem pytał hmm...myslę że w przypadku Arka musisz byc szczera i powiedzieć że .coż w rodzaju że to tylko na stopie koleżeńskiej. zaś Łukaszowi też powiedz ze idziesz z Arkiem i traktujesz go tylko jako kumpla. najważniejsza to szczerość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxhjeqocde
zgadzam się z moim przedmówcą musisz porozmawaić z arkeim i nierobić mu nadzieji powedz żę jestzajebisty ale jako kolega że niczym więcej dla ciebei nie możę być bo chyba coś czujesz do łukasza i on też i żę spróbujecie co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oportunistka
ojej dzięki dziewczyny:) jakoś o takim rozwiązaniu nie pomyślałam:) jest genialne w swej prostocie:D dzięki bardzo za pomoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×