Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmolada7

Nie cieszcie się za bardzo szczęściem-przestroga....

Polecane posty

Gość marmolada7
sprzeczne informacje......... tak są sprzeczne gubisz się jednak ty. mowisz o komizmie,poczuciu huoru....z twoim konkretnie poważnym podejsciem do zycia,nie sadze bys rozsmieszyl wiele osob......sproboj opowiedziec dowcip,a pozniej ocenic czy wypowiedziec sie na jego temat w ten sam sposob,w jaki wyrazasz swoje opinie teraz.......czy rozsmieszy?nie sądze zycie jest pełne sprzeczności szczcie i pech sprzecznośc jest juz zawarta w samym temacie wiec nie zarzucaj ze informacje,ktore przekazuje w topiku nie sa spojne......... nie wszystko musi brzmiec jak w poradniku dla uzaleznionych od klamstw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
sądzisz że zaprazsam do konewrsacji samoDowatościowania nie uzyskuje się można do nego dążyć to coś w rodzaju poczucia,że jest się najlepszym,kiedy ani nic,ani nikt za tym nie przemawia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzisz że
w powietrzu wisi zapach samodowartościowania, które chcesz chyba uzyskać, poprzez wypowedzi To z twojej wypowiedzi ;) Dziękuję za zaproszenie do konewrsacji ;), ale nie chce mi się. Nie jestem partnerem do dyskusji o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
tak........... kiedy chce rozmawiac się o zdnaich wyrwanych z kontekstu,to rzeczywiście nie ma sensu o ile wiesz co znaczy kontekst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
marmolada załosna jesteś wiesz... a juz mówie dlaczego: czy to, ze piszę cos o realiach życia robi ze mnie człowieka bez humoru, który jest gburem i nigdy się nie śmieje? teoje rozumowanie jest na niższym poziomie niż u dziecka w przedszkolu... a sprzecznych info nie widzę tylko ja... bo jak nie zauważyć "zastanawiams ie jak wydać jego kase" i "nie dysponuję jego pieniedzmi", jasne przejrzyste i klarowne... jesteś fałszywa, bo nie potwierdzasz swoich własnych słów... co wiecej raz piszesz, ze to śmieszna historia i miałaś nadzieję, że inni przedsawia swoje, a potem, że gdybyś chciała by to była śmieszna hostoria, to byś inaczej ja napisała... to w końcu jest czy nie jest? szkoda mi czasu i prądu w gniazdku na ciebie... żyj sobie we własnym fałszywym świecie i sie tego wypieraj... skoro twoim priorytetem jest brodzić w kłamstwie i obłudzie, zeby tylko nie przyznać się do błedu, to proszę bardzo... oczywiscie nie wutrzymasz i skomentujesz mojego posta bo... to towje musi być a wierzchu, bez znaczenia dla ciebie jest to, ze 'twoje' jest fałszywe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×