Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hermenegildaaaa

Moj chlopak i moje nieszczesne imie

Polecane posty

Gość no to powiedz jak
no dokladnie teraz wraca moda na Zosie,Franie,Janki i Stasie i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ee tam teraz leci ten
serial Niania Frania wiec chyba ludziom sie podoba te imie ;);) ja je np polubiłam po tym serialu :D wcześniej wydawało mi sie takie dzikie jak hermenegilda. wsio jest dla ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
nie lubi bo sie wstydzi a wiesz dlaczego bo jest malo orginalnych i tolerancyjnych ludzi na swiecie dlatego sie go wstydzi wiecej toleranci i orginalosci w ludziach wtedy bylo by to normalne dla mnie imie jest normalne zobaczyc ze juz niebawem takie imiona beda bardzo modne bo juz wchodza w mode ...zosia marysia frania franiu stasiu itp ..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Franciszki i innych
imie staje sie piekne, jesli ten kto je nosi jest fajny. Ja sie w dziecinstwie troche wstydzilam swojego niezwyklego imienia. Potem zaczelo mi sie podobac, ze nie znam nikogo o tym imieniu, bylam jedyna w swoim rodzaju. A w koncu imie sie robi poplularne, kilka moich kolezanek nazwalo tak swoje corki - ponoc na moja czesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
W domu wolaja na mnie Franka albo Frania. Cos jak pralka, nie? :D Wasze argumenty sa racjonalne i sensowne i powinny dotrzec do mojej glupiej lepetyny, ale jakos nie docieraja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
tzn jak ??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
no bo upieprzylas sobie ze to jest twoje skalanie boskie :d zamiast olac wszytko gdybys zmianila nastawienie ludzie zazdrolsiby twojego imniea musisz zaczac pokazywac je z duma ze takie orginalne a gdy sie z tym chowasz ludzie zaczynaja szukac dziury w calym bo widza ze wprowadza cie to w zaklopotanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
ooo popatrz na to tak moje imie czyli kaska jet kojarzone z... pania kasia czyli ciepczka :D:D a pan wacek to chujeczek :D no i nieraz jest tak ze gadam ze znajomymi i ktos specjalnie mi palnie "umylas sobie kasie"wszytko w zartach wiadomo wiec olewka ;d albo koleznka do mojego kolegi (wlasnie wacka) mowi jak tam pan wacus a on sie zawsze pyta ktory a ona na to no ten w gaciach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hermenegildaaaa
Chyba wybiore sie do psychiatry ;-) Trudno jest polubic cos, czego sie nienawidzi :-( Ale nic. Pewnie jakos bede musiala zyc dalej. Tymczasem dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franciszko - masz bardzo piekne imie . pewnie usmiechasz sie w tej chwili , ale przesledz informacje jakie imiona nadaja w tych latach rozni slawni i znani ludzie. wlasnie te imiona, ktore prawie \"wamarly\" przez -dziesiat ostatnich lat : Jasie, Franciszki , Leony , Zosie i inne. Masz piekne i wyjatkowe imie i nie masz prawa sie go wstydzic. Powinnas byc z niego dumna. Musisz zaczac od tego , zeby najpierw zmienic swoj stosunek do imienia . Mi osobiscie nie chce sie sluchac, gdy co drugie dziecko zwie sie Oliwia , Maciek itd. Moja corka urodzi na dniach dziecko i nazwie je Zosia. Powodzenia ci zycze i wiecej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rety
dziewczyno opanuj się, totalna paranoja, przecież Franciszka to ładne i wdzięcznie brzmiące imię...sądze jednak, że moje zdanie nie przekonało Cię w ogóle...więc najlepiej zabij się z powodu niepasującego Ci imienia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymyśliłam sobie imię
wyszło ze zdrobnienia mojego imienia, brzmi fajnie, szczegółów nie zdradzę, bo charakterystyczne. jak poszłam na studia do innego miasta, przedstawiałam sięw ten sposób i do mnie przylgnęlo, teraz mało kto używa mojego prawdziwego kretyńskiego imienia. fajne to :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KHLXFE
przedstawiaj sie jako FRANKA, brzmi bardziej wlosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konczylam studia artystyczne
gdzie szpanem była oryginalnosc. Jakby tam byla akurat Franciszka to by sie przenigdy nie wstydzila swojego imienia, przeciwnie, staralaby sie je wyekspoonowac: Franciszka - od razu widac kto. Wypada ją znac. Nos to imie z dumą, a będą ci go zazdroscic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKAaaa24
coś ty!!!przecież to ładne imię i rzeczywiście oryginalne, ale mi się od razu skojarzyło z wymawianiem go w j.fr.CUDO!!!takie jak Francois...a zdrobnienie nie musi się zaczynać od F bo widzę że to się od razu kojarzy...a nie może być Niusia od Franiusi..przecież to ładnie brzmi...ZMIEŃ NASTAWIENIE pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiech
Przeż Franciszka to całkiem ładne imię. Babo nie przesadzaj. Ja wolałbym sto razy od takiej wszędobylskiej Anny bo je jakby klonowali tak tego pełno. A jak się nie podoba to zawsze możesz zmienić sobie w urzędzie, albo nauczyć z czasem by ludzie mówili do Ciebie innym imieniem czy wymyslonym czy np. drugim imieniem bo znam nawet takie osoby z rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja kuzynka
ma na imie Messalina. I sie go nie wstydzi!!!!! Ja gdybym sie wstydziła imienia, to bym poszła do USC i poprostu zmieniła!!!, w czym rzecz????????- problem?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ja bym chciała
mieć tylko takie "problemy". Marudzisz kobieto. Imię jak imię. Ani nie brzydkie ani nie wydumane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysl skrot ktory lubisz
Niech to bedzie... ILDA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymysl skrot ktory lubisz
Franciszka? Jak ta z Dirty Dancing? Co chcesz, przedstawiaj sie jako Frances ;-) Mozesz byc Iszka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jetyjh
Imie jak i nazwisko można zmienić w urzedzie stanu cywilnego. Jesli jestes pełnoletnia to nie wiedze powodow bys tego nie zrobila jak masz sie meczyc do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to okropne
Znam osoby, które rownież nie lubiły swojego imienia. I albo wymyślały skrót od zupełnie innego imienia albo używały drugiego. Np. Aniela kazala mówic na siebie Ala. Z czasem tak do do niej przylgnęło, że nikt nie pamiętał, jak nazywa się naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba dokladnie rok temu
byl tu temat chlopaka ktory poznal jakas bardzo ładna hermenegilde na grillu ale wlasnie byl oburzony jej imieniem, zainteresowany nia ale bal sie jak przedstawi ja znajomym i rodzinie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jej
to przedstawiaj sie Franceska.we wloszech to bardzo popularne imie.zreszta mnie sie bardzo podoba.i naprawde wraca moda na takie imoina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej moje tez mi sie nie podoba!! :O Nie marudz Frania :D Kurde już Cię lubie :D Uwielbiam ludzi o takich imionach :D Franiu!!:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też lubię ludzi
o charakterystycznych imionach :) Zawsze po bliższym poznaniu okazują się bardzo fajnymi ludźmi, jakoś już tak jest :) :) Mam koleżankę Aldonę ( osóbka równie niezwykła jak jej imię ) i Genowefę, morowa babka :) Franiu masz ten atut, że już przy pierwszym kontakcie każdy Cię zapamięta, no i Frania to przesympatyczne imię, zrób z niego atut i użytek, a nie marudź!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eo
Ja napisze na odwrót i powiem że mi się imię nie podoba. Takie staromodne, bardziej kojarzy mi się z babcią niż z młodą kobietą. Taaaaa, możecie jej mówic oryginalne imię, fajne itp., ale ciekawe jakbyście się czuły gdybyście same miały takie imię - i to nie przez jeden dzień ale przez 26 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja....................
ktoś tu wspomnial coś o HONORACIE ... ja wlasnie mam tak na imie ? :O nawet ostatnio zamiscilam tu taki topik o moim imieniu i oczywiscie wszyscy zaczeli pisac ze imie ochydne, kojarzy się z zakonem itp. a ja sama mam wrazenie ze imie jak sprzed wojny...jakies takie stare, niemodne :O dlaczego np[. nie nazwali mnie natalią, wiktorią? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×