Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szalony Paweł

CO ZROBIC PANNA POJECHALA NA KOLONIE ??

Polecane posty

I JAK ROZMAWIAMY PRZEZ TEL TO ZACZYNAMY SIE KLUCIC ITD CZY MOGLA MNEI ZDRADZIC LUB POZNAC KOGOS INNEGO ?? POMOZCIE BO SAM NIEWIEM CO MAM MYSLEC O TYM ?????? A WRACA ZA 6 DNI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelecieli ja juz
gimnazjalisci ktorymi sie opiekuje spoko, niedlugo pokaza to w "uwadze" albo "interwencji", jak tylko filmik nakrecony komorka z tego jak ja 14-latkowie brali na 4 baty trafi do sieci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalony_pawel
właśnie tak tez myslałem tylko gdzie szukać tego filmiku ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przelecieli ja juz
nie no zanim wszystkie jej otwory stana sie dobrem publicznym poprzez upowszechnienie filmu to macie jeszcze z miesiac spokoju pozniej odwiedzi was Marcin Wrona albo Ryszard Cebula z TVNu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peteleczka18
ojej Pawel nie wkrecaj sobie faz ze cie zdrzda klucicie sie dlatego bo myslisz ze bog wie co ona tam robi ... a ty siedzisz na gg ...moj kumpel ma tak samo "napewno mnie zdardza napewno mnie zdrzda"(tyle ze ona na kilka mieiscy pojechala) jk sie okazalo dziewczyna plakla ponad tydzien bo dowiedziala sie ze rodzice biora rozwod ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gadalem z nia prze chwila i klutnia i pytam czy mam jechac do tej Angli bo mam jechac w dniu jej urodzin to napisala ze jej to wisi i mam se jechac jej nie zalzy czy bede na jej urodzinach czy nie i co tu zrobic ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpewniej poznała
Murzyna z wielkim fiutem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigismund Dijsktra
bombarduj telefonami i esemesami i goroco zapewniaj, ze ci zalezy i ze przyjedziesz... c'est la vive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stracisz, ona usycha z tęsknoty i będzie szczęsliwa jak już będziesz na terytorium to wyślij sms żeby zaskoczenia nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tz juz za nia tesknie a jj ni ma juz 2 tygodnie jeszcze ja pojade na 3 tygodnie to porzesada przeciez zebym jechal znajdzie sobie innego i lipa ;/;/ :(:((:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chujowy wasz związek
skoro sobie znajdzie innego po trzech tygodniach - gówno warty. ile macie lat, dwanaście? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 lat niewiem czy sobie kogos znajdzie tylko to bedzie juz 5 tygodni jak sie nie bedziemy widzic i sam niewiem i dlatego pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalindaaa
Moim zdaniem coś jednak mogło się tam zmienić...zobaczyła że życie tam jest zupełnie inne, fajne ciacha się kręcą i odwaliło pannie :) Szczerze? nie wydaje mi się, zeb aż tak jej na tym wszystkim zależało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chujowy wasz związek
trzeba być naprawdę głupim bachorem, żeby rozstawać się po pięciu tygodniach, ale jeśli tak sie stanie - sam sobie taką wybrałeś, twój problem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×