Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak jestem dziwna i co poradze

sama nie wiem czego chcę

Polecane posty

Gość tak jestem dziwna i co poradze

nie wiem czego chcę, chyba bede sama do konca zycia nie potrafie nikogo pokochac nie chce mi sie z nikim spotykac chociaz juz obiecalam jednemu ze sie spotkam. nie wierze w milosc jakas dziwna jestem, mam w dupie to ze ktos mi pisze smsy, ze sie o mnie stara. nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem dziwna i co poradze
haha , aż się zaśmiałam podszywaczu :P a kysz hahaha głupia nie jestem a cipa to wiesz co?! nie badz prymitywny, mowic tak do kobietuy, bys sie wstydzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotki
wypierdalamy:o:o a to nie podszywacz był:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo sie użalasz niepotrzebnie
na forum zamiast wziąść sie za siebie.Zresztą kobiecie nie przystoi pisać " mam to w dupie" co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jestem dziwna i co poradze
czy doczekam się jakiegoś normalnego komentarza, nikt tak nie ma? echh... 😭 podszywaczom i glupim komentom mowie - no comments! spadówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
a co tu komentować? masz tą sfere życia w dupie to miej ja dalej, ale nie obiecuj gościom, ze się z nimi bedziesz spotykać, żeby potem mieć to w dupie, bo po doświadczeniach takich oni stają się draniami przez takie jak ty... faceci też czują... a jak dostaniesz kopa w dupę od takiej baby, to już twardniejesz i zaczynasz kobiety też mieć z dupie jak one ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasadsad
tez tak mam :( mysle ze nietrafiłysmy na tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden X
To po cholerkę to roztrzasasz? Zamknij się w klasztorze w czterech ścianach :P Co chesz współczucia? NIE LICZ na to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada od sąsiada
Wy byście Tego jedynego wykopały za drzwi...nawet o tym nie wiedząc.....żyjcie sobie dalej, macie małą szkodliwość dla środowiska, to co same robicie kiedyś do was wróci:P w wieku 50 lat będziecie nazywały siebie Singlami:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włacha :classic_cool: a potem zakladaja topiki - nikt mnie nie chce, jak mzoe chciec jak ich odtracacie raszple jedne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×