Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdolinowama

nie mam pracy szukam juz rok

Polecane posty

Gość zdolinowama

mam wilekiego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez od 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukałam 7 miechów
dostałam po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdolinowana
jaką szkołę skończyłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam
liceum ekonomiczne policealne studium ekonomiczne"rachunkowosc i finanse" obecnie jestem na 3 roku studiow"administracja" i dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arcia
A ja szukam parcy 4 lata :( :/ Skończyłam studia, znam języki i nic. A wyjechać za granicę nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
Nigdy nie szukalam dluzej niz 3 m-ce... I od lat mam zawsze nadmiar pracy. Umiecie cokolwiek procz wykutych na studiach regulek? Cokolwiek konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
ja kcem zmienic.... wlasnie sie biore za cv - musze wprowadzic troszki zmian... ale sie boje!!!! kasa mi potrzebna, bo mam tyly finansowe wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra
do jak wy to robicie: a jakie studia skonczylas, ile masz doswiadczenia i w jakim miescie zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
Mieszkam w dość dużym mieście. Studia skończyłam już pracując i są kompletnie niezwiązane z tym co robię - zrobiłam je hobbystycznie, teraz idę na kolejny fakultet, bo lubię studiować :) Teraz już mam doświadzenie, ale na początku łapałam się czegokolwiek. Z każdej pracy starałam się wynieść jak najwięcej umiejętności, aż w końcu znalazłam taką, która mi pasuje. Koleżanki na studiach zazdrościły mi pensji, ale ŻADNA z nich nie poszłaby do mojej pracy za tyle, za ile ja ją na początku wzięłam... Got the point?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam
łatwo wymądrzać się komuś kto miał szanse zdobyć doświadczenie zawodowe. a co z tymi którzy go nie maja? gdzie maja je zdobyc skoro wszedzie słyszą no wykształcenie ok ale bez doswiadczenia nie da rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
Zaczynałam z takiej samej pozycji, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam
jeszcze kilka lat temu bylo latwiej o prace. teraz jest coraz gorzej. wez do raczki gazete i poczytaj ogloszenia. 25 lat wyzsze wyksztalcenie conajmniej 2 lata doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz
licza sie znajomosci a nie co sie ma w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
Chyba żartujesz. Teraz jest o wiele więcej miejsc pracy, bo mnóstwo ludzi wyjechało. Ale pewnie marzysz o zaczynaniu od góry, nie od dołu - i dlatego nie masz żadnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorsz
wiecie co , tak miauczycie , komu gorzej a komu najgorzej; widzicie , co laska pisze ? Dostawała psie pieniadze , praca taka sobie , zadne micyje - ale poszla , brala tę niewolniczą pensje i zbierała doświadczenia. Z każdej pracy wyciskała , co się da i teraz to umie , tamto umie. Trzeba z wiekszym szwungiem szukac , mieć entuzjazm i nie zrażac się byle czym , wpychać się na siłę , a nie usiąść i westchnąć "ech , i tak mnie nikt nie zechce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wy to robieice ma racje - zaczynalam od prac za darmo lub za kase ktorych moi znajomi nie chcieli, teraz mam prace jaka chce a oni sa bezrobotni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wy to robicie
trąci od ciebie na kilometr wyrachowaną suką która wybiła sie (CUDEM!) z nizin i teraz rżnie damę. Przykre że ludzie teraz nie są chętni do pomocy tylko do krytyki.Trzymam mocno kciuki za oferty pracy dla was🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne... wszystko pięknie i super. A jeśli nawet za te najmniejsze pieniądze nie ma gdzie się dostać? Bo się mieszka w takim zadupiu, że szkoda gadać? Co wtedy? Też jest sie śmierdzącym leniem z wygórowanymi ambicjami? A jak nie ma sie chociaż trochę oszczędności to jak zacząć w większym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wy to robicie
gwoli wyjaśnienia-ja też zaczynałem od zera i tez uważam jak ty ale kobieto sposob w jaki mowisz napawa odrazą do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szorsz
to jak ona ma wam pomóc ? Ma was pogłaskac po głowie i powiedzieć "oj , biedni wy , biedni , nie ma dla was pracy" ? Przeciez mówi - brac byle co , uczyć się i zbierac doswiadczenie. Jak się nie ma pieniedzy - pożyczyc na wyjazd , wyjechać na wakacje za granicę , popracowac - na start bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma racje
ale faktycznie sukowato troche gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
O taaak, oferty dzięki trzymaniu kciuków przypełzną same :D Ja nie krytykuję, każdy żyje jak lubi i nikogo nie wyzywałam, w odróżnieniu od tego tam powyżej. Nie wybiłam się cudem, tylko pracą, ale taki pogląd wielu osobom jest nie w smak - bo łatwiej wierzyć, że ten co ma lepiej miał fuksa, niż wziąć się za coś. A jak widać, i na zadupiach jest internet, czyli można pracować dla firm na całym świecie. I nie trzeba kończyć studiów, żeby nauczyć się np. tworzenia stron www - samouczków, kursów i poradników za darmo jest po pachy. A to tylko jedna z możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szorsz nikt nikogo nie ma głaskac po czymkolwiek. Ale takie przechwalanie się jakim to jest się zaradnym itd. to tylko dołuje. Nie można po prostu powiedzieć, ja zrobiłam/em tak i tak, też spróbujcie tego. Mi się udało, Wam może też. A tu z większości wypowiedzi przebija duma, uprzedzenia i wyszydzanie z tych, którzy walczą o przetrwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczylam
przez 1 rok studiów szukalam pracy. jezdzilam po firmach wertowalam ogloszenia w necie i w gazetach. i nic. lapalam jakies prace dorywcze za gowniane pieniadze byleby moc oplacic studia. na 2 roku studiow bylam w takiej desperacji ze poszlam do pracy za 800 zl netto jako wozna! przepracowalam tam rok czasu 12h dziennie szorujac posadzke! dzwigajac ciezay takie co dla sporego faceta nie jest latwe. Niech mi nikt nie mowi ze sie boje pracy!!!! Bo to nie prawda Po jakims czasie zaczelam miec problemy z kregoslupem i musialam zrezygnowac. Latwo jest sie mądrzyc. prawic moraly i krytykowac. Najedzony nigdy nie zrozumie glodnego! ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmy erotyczne sa coool
a 800 zl to pewnie starcza na czesne i rachunek za prad! A co dalej? Ile mozna pracowac za taka pensje? A pracodawca to pewnie wymaga jeszcze calowania w stopy, bo dal prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wy to robicie
Pytanie czemu jeden jest najedzony, inny nie. Mogę wykonywać kilka zawodów, więc mam potencjanie większe szanse na złapanie czegokolwiek. I nie, nie będę narzekać na pracę, żeby się wpasować w istniejący trend, bo nie mam powodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egotist
Do jak wy to robicie: trochę szacunku dla innych ludzi i nie tym tonem młoda damo. Jeśli chcesz pomóc ludziom na forum, to popytaj wczuj się w ich sytuacje, a nie udzielaj dobrych rad a priori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba udzielaj dobrych rad a priori, polecam lekturę słownika zanim cos napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egotist
a priori: oznacza przed empirycznym sprawdzeniem faktów. jak wy to robicie udziela rad nie znając sytuacji tych osób (więc przed). Dlatego a priori.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×