Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Czy można to jeszcze naprawić?

Polecane posty

Gość

W ubiegłym roku zainteresował się mną pewien chłopak,powiedział mi otym,ale ja nie bardzo miałam ochotę na związek z nim,jednak nie powiedziałam nie.Zastanawiałam się i zastanawiałam aż w koncu na weselu mojej kuzynki poznałam kogoś.Wydawało mi się,że to ten jedyny.Związałam się z nim,ten drugi oczywiście dowiedział się otym.Obnosilam się z tym związkiem,który trwał 3 miesiące i wielka miłość się wypaliła.Zwróciłam swoją uwagę na tamtego,dał mi szansę,ale ja znowu nie byłam pewna,czy naprawdę chcę z nim być.Zwlekałam.Wreszcie się zdenerwował i zerwał ze mną kontakty.Minęły już 4 miesiące,nie widziałam go i nie wiem co u niego.Wiem natomiast ,że mi na nim naprawdę zależy,ale już chyba za póżno.Boję się z nim kontaktować,boję się,że mnie odtrąci jak ja jego.Czy ktoś tak miał?Nie piszcie,że jesrem głupia,bo to już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
To typowe dla takich jak ty Nie wiesz co to zauroczenie a co to miłość miesza ci się bo nie umiesz tego ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czas nieubłaganie płynie
Brzydalku, bardzo ladna ta Twoja strona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anus
sprubuj sie do niego odezwac.. wkoncu raz sie zyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
daj sobie spokój,poszukaj sobie innego i wyciągnij wnioski na przyszłość.Ten chłopak ma prawo nie chcieć Cię znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
kobieto... on cie nie chce na oczy widziec... w końcu po to się nie odzywa od 4 miechów, bo tego najnormalniej w świecie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIA.M
zadzwon to niego i się z nim umów i wtedy powiesz co czujesz i żeby cie tak łatwo nie pszekreślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caffedelmar
jakby nie chciał przekreślać to sam by sie odezwał :P ale nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety,ale to Twoja wina.Nieładnie się zachowałaś,na pewno bardzo cierpiał.nie zazdroszczę ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×