Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nic nie zmienia tak jak życie

Jestem tu po roku przerwy...

Polecane posty

Gość nic nie zmienia tak jak życie

chyba tylko imie zostało mi to samo, reszta uległa całkowitej zmianie. zmieniłam mieszkanie, zmieniłam uczucia.... Wybrałam mężczyzne z którym mieszkam od roku, rodzina nie zaakceptowała więc nie mam z nimi kontaktu. Zamiast malowania paznokci zaprawiam weki, zamiast hamburgera szykuję gołąbki, nawet zamiast Romantici królują wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co lepiej teraz
A wogole to chwalisz sie czy zalisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam golabki :D ale czasami na hamburgera mozesz chyba wyjsc skoro masz ochote? 🌼 nie podoba Ci sie to \"ustatkowane zycie\"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zmienia tak jak życie
zaznaczam, że wszystkie zmiany w życiu służą naszemu rozwojowi. A i jeszcze chce aby każdy z nas ocenił najpierw samego siebie zanim wypowie sie na temat innych. Mój mężczyzna jest starszy o 25 lat ale ludzie reagują na nas wporządku, i myślę, że uczucie nie ma wieku. Jestem zadowolona, że mam mężczyznę, który może mi coś podpowiedzieć, który powoduje, że stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, od jesieni zakładam własną firme życze każdemu by stanoł ne swoiej drodze rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co lepiej teraz
No to gratuluje :) Niech bedzie tak jak sobie zyczysz :) A ze uczucie nie ma wieku ,to normalni ludzie wiedza :D Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie zmienia tak jak życie
Właściwie śmiać mi się chce jaka ja byłam rok temu...zabierałam głos chyba na każdym forum tutaj, pisałam o chłopakach, zabawach, o tym i o tamtm. w sumie przecież każdy z postów w dużej części odnosi się do naszego życia, myślałam, że internet jest mi tak potrzebny jak lody latem, ale to iluzja. Czuję, że żyję spacerując nad morzem, obserwując góry, drzewa, budząc się codzień koło niego sprawdzając czy ma łaskotki. Nieważne że świat troche się przekręca, dużo chamstwa, wartości się przemieszały, ważne to co we mnie, ważne, że mam kogoś kto mnie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_anus
o 25 lat starszy... spora roznica.. ale milosc nie wybiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qnaq
Obyś miała jak najdłużej, bo jak nie znowu będzie ci sie chciało śmiać. Bywa niestety. Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×