Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podszywacze Sp.zo.o.

Jacy My jestesmy...

Polecane posty

Podszywacz wawiak >>> a koło frędzla mi to lata co o mnie myślisz. :classic_cool: Chętnie bym wyskoczyła spod Twojego dekla, ale póki co to w tą pustkę rodzinę zapraszam jeszcze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz z doskokui
a jak tylko ruszy, to ....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa bo każdy wie że trepanacja może źle się skończyć. Póki co czujęsię dobrze i bezpiecznie w Waszych głowach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedząc w Twojej głowie zaobserwowałam że sam masz problem z lokalizacją drobnego sprzętu, więc jak Ja miałabym to zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz wawiak
ty co ty z tymi naszymi głowami Ciagle piszesz coś ze jesteś w naszych głowach. Co najwyżej to jesteś w naszych dupach i robisz tam za kac-kupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spierdziałem sie, powachaj kupo :-P ostatnio nie nażekałaś na rozmair 25cm:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. juken pisze się \"narzekałaś\", a nie \"ż\". Widać muszę się przelać na prawą stronę bo całkowicie idiociejesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz schodzic na argumenty dotyczące ortografi, czyli dno, no dalej pokaż jak to jest 1 m pod mułem, dawaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tu masz jakieś argumenty w tej dyskusji ? Chyba naprawdę idź do szkoły bo niedość że z ortografii cieniutko to jeszcze używasz wyrazów których znaczenia nie rozumiesz. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. w szkole podstawowej zapewne byłeś popychadłem, śmiali się z ciebie koledzy, koleżanki. W dorosłym życiu sobie nie radzisz. Smutne. Rozumiem że musisz gdzieś odreagowac. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz argument to nie zawsze jest inteligętne i kultularne słowo, wyrażenie, zdanie, a z doswiadczenia wiem ze jak ktos używa argunentu=stwierdzenia:D o ortografi to znaczy że wyczerpał mu sie zasub słowny:-P i myslowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.Widzisz matole, pozwól że zacytuję: \"zaczynasz schodzic na argumenty dotyczące ortografi\" - z tego wynika że gdzieś we wpisach toczyła się między nami dyskusja na jakieś tam argumenty i raptownie użyłem argumentów z ortografii. Bzdura, ponieważ żadne argumenty nie były poruszane, tak samo jak nie było żadnej, konkretnej dyskusji. :) Widać nie łapiesz pojęć: - schodzić, - argument, 2. \"inteligętne\" - prawidłowa forma \"inteligentne\" \"zasub\" - prawidłowa forma \"zasób\" Widzę, że nie mam co dyskutować z kimś głupszym od kupy. Uświadom to w końcu sobie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. skończ już bo ośmieszysz się do końca i będziesz musiał nicka zmienić. Ale zapewne wiesz, że nawet pod innym nickiem zostaniesz (trudne słowo!) ROZPOZNANY. G*wno zawsze wypływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli gówno sie pieni:-P ps. wymiana postów to dyskusja:D nawet jeżeli jej poziom jest nizszy od mojego IQ:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja - jeden ze sposobów wymiany poglądów praktykowany przez dwoje lub wiecej osób zainteresowanych danym tematem lub zjawiskiem. Przeprowadzana zwykle w formie ustnej, ale nie tylko (np. dyskusje w formie pisemnej prowadzone są na internetowych forach dyskusyjnych). W wyniku dyskusji dochodzi zwykle do ścierania się różnych poglądów, czasami wypracowywania kompromisów i określania wspólnych stanowisk. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za potwierdzenie tego co napisałem:D widze że gówno nie tylko sie pieni ale można je skłonic do inteligentnej DYSKUSJI:classic_cool:. a skoro siedzisz w mojej głowie to nie jest ze mną tak zle:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty jesteś tepy. Nadal nie rozumiesz co się do ciebie pisze. Ale widzę postęp - przyznałeś, że g*wno masz w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówienko to ty nie rozumiesz powtórzyłaś to co napisałem i cieszysz sie jak 3 letnie dziecko z moich słow które uznajesz za swoje, ty jestes gównem wiec siedzisz w mojej głowie, za trudne wyrażenie ??? prosciej ci napisac??? a może ty po polsku nie gawarisz?? Nippon?? English??? Pa Ruski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×