Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Podszywacze Sp.zo.o.

Jacy My jestesmy...

Polecane posty

Gość Podszywacze Sp.zo.o.

niestety, prawdziwa to diagnoza naszego społeczeństwa - nieufność, brak empatii, egoizm, pesymizm, narzekanie, wiecznie obrażone i pokrzywdzone miny - tym naszym cierpieniem aż bijemy innych po twarzach, do tego powszechne oszukiwanie państwa, brak staranności w wykonywaniu obowiązków - taka polska prowizorka, bałaganiarstwo, dziwny patriotyzm reagujący agresją na próby nazwania naszych wad (przecież po to aby je w sobie zwalczać - pamiętam jak internauci gnoili Dorotę Masłowską za książkę "Wojna polsko-ruska...", która niby była antypolska), gnojenie wszystkich wystających nad poziom szaraków (przecież nikt nie może nic osiągnąć uczciwie); najgorsze są: powszechny brak zaufania i wynikająca z tego nieumiejętność wspólnego działania - efekty tego widać w życiu społeczno-politycznym, gospodarce czy choćby w sportach zespołowych (polskie zespoły szybko podłamują się, nie widać w nich ducha zespołu, nidgy nie walczą do końca); trochę mnie dziwi to, że jesteśmy tacy nieufni i egoistyczni - niby większość to katolicy - wychodzi na to, że nikt nie spełnia swoich wychowawczych funkcji - ani rodzina, ani szkoła (ba ta ma uczyć - wiedzy jest coraz więcej) ani Kościół; Polacy to jedna wielka kupa :classic_cool: z nielicznymi wyjątkami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
Polacy to PiSiory w najgorszym tego slowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie prawie z wszystkim
ale wyprasszam sobie ta kupe :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.O.D.E.R.A.T.O.R.
a czy wy chlopcy nie zlozyliscie topiku na niewlasciwym forum? jak widze takich warchlow jak wy to az mi odbyt wypada :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
Dlatego ja naleze do LPR-u i z zajadłością szerszenia obciagam z połykiem naszemu ministrowi edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
Mów za siebie poszywaczy sp z o.o. Jak mam miec cos w dupie to tylko żywego. Najchętniej orangutana, bądź warana z komodo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
uczęszczam na demonstracje gornicze z nadzieja ze jakis gornik zjedzie do mojego szybu i wydobedzie z niego wegiel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
Choc ostatnio tyle się najadłem nieświeżych ogórków że teraz to mógłby się dokopać do ropy naftowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
jestem CEO firmy importujacej narzedzia do inseminacji storczykow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
kiedy pałaszuję swoją dzienną porcję psiej karmy z lidla (4,99 PLN za 10 kg) jestem jak mityczny ptak Charadrios, ktory jedna strona je, a druga wydala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do - Kupa jestem
Idź się wypałuj durniu Skoro nasze podszywki cie denerwuja to na chuj to siedzisz Wypad na pogaduszki o depilacji sromu albo idż do trójkąta robić facetowi laskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo chciałabym podyskutować na poziomie. Ps. Wspomnę jeszcze że podszywacze to gówniarstwo z małymi penisami, ojciec skopał robote to muszą gdzieś odreagowac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do - Kupa jestem
a skad wiesz kim ja jestem A może jestem dyrektorem w twojej firmie albo twoim dobrym znajomym. Zazwyczaj rozmawiam na poziomie ale jak ktos tu uzewnętrznia swoje gorzkie zale to zaczyna mnie denerwować i wtedy zaczynam sobie robić z kogos takiego jaja. Chcesz gadac na poziomie to idź do biblioteki a nie siedzisz na tym topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Minimus
Ale wam leci z napletów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie gó*no jesteś. :( Obrażacie ludzi, psujecie topici, wymądrzacie się krytykanci nie mając własnego zdania a już niedajboże jak ktoś ma inne. Dno kolego. Nie chce mi się z tobą dyskutowac. Ps. dwóch dyrektorów u mnie nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Urazony
do a ja bym chciała -> czemu piszesz w liczbie pojedynczej? moze etatowych podszywaczy jest wiecej niz jeden? poza tym defloruje młode perliczki na wsi u kuzynki jadzi z rodziny zastepczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz Maximus
zgadzam sie z przedmowca - kiedy ludzie wypisuja tu bzdury, to klawiatura az sie prosi, aby sie podszyc za kazdym razem, kiedy widze, ze homoseksualizm to choroba, seks analny to abberacja, oralny to ponizanie kobiety, ludzi ktorzy pisza dlugosc swoich kutasow, wielkosc swoich cyckow, ze pigulki i kondomy nie daja zabezpieczenia przed ciaza, ze ma sie X lat (gdzie X to dowolna liczba naturalna z przedzialu od 20 do 100) i nie mialo dziewczyny/orgazmu/cipki/kutasa/zwiazku/milosci* (*niepotrzebne skreslic) to mam ochote pojsc na dworzec centralny obciagnac jakiemus rumunowi zeby przez chwile poczuc sie normalnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumunski partyzant
mam w dupie podszywaczy,maja kompleksy. Rumunia jest wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy demokrację i wypisywanie swoich poglądów i zainteresowań jesli nie obrażają nikogo osobiście jest dozwolone. Nie musisz zabierać głosu w takim topicu. Ale widać również siedzę w Twojej głowie i lubisz komuś dopieprzyć tak dla idei, bo ma inne poglądy, inaczej wygląda... Taka polska mentalność :( Kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz okazyjny
te kupa nie pierdol, ja rozumiem ze mozna miec rozne zdania, ale naginanie tej reguly to juz przesada - mozna miec rozsadne zdania wiec za chuja nie uznam jak ktos pieprzy ze pis dobrze rzadzi albo ze wszystkiemu winni sa zydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra,sorry.Moje podszywy to glownie przepisywane zlote mysli innych znakomitości tego forum:O Mozna powiedzieć,ze smierdzę nie swoim gownem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz okazyjny
do mnie mowisz juken?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie o wszystkich nas podszywaczach! wezta sie za robote i nie filozofujta mi tutaj to nie uczuciwy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zrozumialem
to do podszywaczy czy ochrzaniajcych podszywaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×