Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.
idiotka byc
Przez
Go艣膰 zalosnaaaaa, w Dyskusja og贸lna
-
Popularne
-
Sezon grillowy, a ja mieszkam w bardzo "lemingowskim" mie艣cie, gdzie pe艂owce zawsze wygrywaj膮... Ale s艂ucham pogadanek somsiad贸w na grillu zza p艂otu...
Przez +RC+, w 呕ycie uczuciowe
- 9 odpowiedzi
- 96 wy艣wietle艅
-
Nerwica faktycznie nie dzia艂a na przegl膮darce z w艂膮czonym tor. Wi臋c sobie tam nie popisze z laptopa. A jak tu dostane bana, to konta te偶 chyba nie za艂o偶e, bo pewnie mi si臋 nie b臋dzie chcia艂o :D
Przez Owsicki2, w 呕ycie uczuciowe
- 149 odpowiedzi
- 1038 wy艣wietle艅
-
