Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.
idiotka byc
Przez
Go艣膰 zalosnaaaaa, w Dyskusja og贸lna
-
Popularne
-
Wczoraj sobie podlaczylem moj odtwarzacz audio firmy Astell&Kern do g艂o艣nik贸w kompa i wow :D
Przez AOwsicki, w 呕ycie uczuciowe
- 19 odpowiedzi
- 219 wy艣wietle艅
-
