Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotecek99

nie mam zadnego celu w zyciu,

Polecane posty

Gość kotecek99

nie mam zadnego celu w zyciu, wogole moje zycie jest takie puste, nie mam znajomycvh normalnie, mialam teraz kochanka ale wlasnie dzis go zobaczylam z inna wiec to juz koniec, najchetniej wzielabym kilka tabletek naraz i byloby po wszystkim, dla nikogo ciezaru by nie bylo, czy ktos tez tak ma jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
Nie mam pracy ani przyjaciół. Wszędzie się stykam z odrzuceniem. Ludzie są mnie ciekawi, ale tylko na początku. Potem się stykam już tylko z odrzuceniem i lekceważeniem. Zupełnie nie wiem co ja w sobie mam, że mnie ludzie nie lubią. Moje życie zdaje się prowadzić donikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spójrzcie prawdzie w oczy
przegrałyście życie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,nie łamcie sie,każdy człowiek na jakimś etapie swojego życia przechodzi taki okres,ze nie wie kim jest,kim chce byc.Może za bardzo skupiacie sie na tym zeby ten cel miec,i dlatego stajecie sie dla otoczenia \"uciążliwe\".Napisałam to w cudzysłowiu, dlatego ze tak w istocie nie jest,ale swoja osoba mozecie odstraszac pewne osoby które Was lubią.Moze jestescie dla siebie zbyt wymagajace,za bardzo skupiacie sie na sobie i nie zauwazacie innych.Mysle ze wystraczy odetchnac od mysli,zeby znalezc swoj cel w zyciu,i pozwilic na chwile by wszystko biegło swoim torem.Czasem potrzeba odrobiny inicjatywy,chociazby zapisanie sie na jakis kurs,który nie tylko udowodni ze cos robicie,ale także pozwoli zawrzec nowe znajomości.Moze warto pomyslec :co by było gdym nie istniał?Czy mama i tata zyli by tak jak teraz,czy babcia uśmiechała sie tak szczerym uśmiechem,ajk teraz gdy ja odwiedzam, albo czy brat miałby do kogo przyjsc ze swoim problemem?Warto o tym pomyslec.Cel znajdzie sie sam jesli my bedziemy myslec pozytywnie.POMYSLCIE O TYM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam celu w zyciu - nie pracuje bo bezrobocie :( mialam duzo znajomych ale kazdy poszedl w swoja strone a na tych co widze dosyc czesto juz patrzec nie moge jak sobie kazdy znajduje swoja druga polowke a ja jedyna nie mam nikogo takiego Juz wole sie zamknac w domu i nie wychodzic nigdzie niz patrzec jak sobie gruchaja jak golabki :( ja to juz nie mam szans nikogo poznac Ludzie w moim wieku z mojego miasta wyjezdzali do wiekszego miasta lub za granice tak że zero szans na poznanie kogos nowego Zyje bo musze - przeciez sie nie powiesze ale juz sie nie moge doczekac az sie w trumnie poloze bo nie mam nic do roboty na tym swiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorinka
Wy sie cieszcie ,ze zyjecie i zdrowe jestescie!Ludzie gina w ulamku sekundy zostawiaja rodziny tyle tragedii na tym swiecie.Wezcie sie w garsc i zamiast siedziec w domu wyjdzcie do ludzi bo tak na pewno nikogo nie poznacie .Co za glupoty ,jak mozesz pisac ze do trumny bys sie polozyla staram sie byc tolerancyjna ale wedlug mnie to przegiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do martta
Do martta : mysle ze nic by sie nie zmienilo gdybym nie istniala. Nieliczni znajomi tak jak teraz nie zauwazaliby mojej nieobecnosci, zaden facet by za mna nie tesknil bo go nie mam. Jedynym celem mojego przyjscia na swiat bylo zaspokojenie instynktu macierzynskiego mojej matki, i tyle. Pozwolic by zycie bieglo swoim torem? robilam tak nie raz i zostawalam sama, bez nikogo. Nikt za mna nie teskni, nie dzwoni, nie pyta co u mnie. Jak ja sie nie odezwe, nie zapytam co slychac, nie zaproponuje spotkania to zero kontaktu z kazdej strony. Trudno jest zyc z ogromnym brakiem przynaleznosci, potrzebnosci.I tak jest od zawsze, mam 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroasia30

tez nie miałam żadnego celu w zyciu ale go odkryłam po przeczytaniu przemyśleń Aplana na jego blogu teksty-aplana.pl - zmienił moje nastawienie i nabrałam więcej motywacji do życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja znalazłam swoją pasję-zaczęłam czytac namiętnie książki.Dzięki temu stałam sie pewna siebie,nie bałam się ludzi.Miałam o czym z nimi mówić,bo książki uczą,kształcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×