Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdziulinska

magda molek i jej chamskie zachowania na wizji

Polecane posty

Gość magdziulinska

slyszalam cos nie cos o jej chamskich odpowiedziach na wizji ale patrzac na jej sliczna buzke cos nie chcialam wierzyc dopoki sama nie uslyszalam w jednym z porannych programow jej tekstu "ja nie o to pytalam pana ale skoro nie rozumie pan zadanego przeze mnie pytania to je zmienie"(cytat nie jest slowo w slowo bo nie pamietam dokladnie ale sens tej wypowiedzi byl wlasnie taki) No kurde bylam w szoku Jakos chyba brak jej kultury albo mysli ze skoro jest na fali i jest ladniutka to wszystko jej wolno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście cos w niej jest takiego odpychajacego że ludzie reaguja na nia negatywnie, zwłaszcza w porównaniu do ciepłej Kingi Rusin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ottoja
ja nie zapomnę jak Kevin Aiston położył jej przyjacielsko ręke na ramieniu a ona popatrzyła na niego z pogardą i powiedziała że nie lubi żeby ją ktos dotykał, zwłaszcza gdy jest w pracy... aż mi sie Kevina szkoda zrobiło bo potraktowała go jakby ja molestował... bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohh...ohh...
nie lubię jej i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeee
nie lubie jej,jest nadęta i sztywna jak drewnainy kołek ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z pasadenka - jest w niej coś takiego odpychającego ... Gdy mam ją oglądać na wizji wolę przełączyć kanał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno ja mieli wyrzucuc z tvn za te chamskie odzywki ale widac zostaje bo ma prowadzic sopot ona jest poprostu beszczelna,lubie dziendobry tvn ale nie jak ona prowadzi jest odpychajaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co z jej ciążą
Ona podobno była w ciąży , czy sie myle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży nie była
a kontrakt z TVNem ma do września i mam wielką nadzieję, że go nie przedłużą. Czyli albo poszuka roboty w Polsacie - boi już chyba tylko on jej pozostał (obskoczyła większość telewizji), albo zniknie nam z oczu NA ZAWSZE :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
do wrzesnia ma być, potem won

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży nie była
Ja do dziś nie mogę pojąć jej 'fenomenu" - jak można zatrudnić kogoś tak sztywnego, antypatycznego na wizji! Zupełnie jakby nie było innych dziewczyn w tym kraju chętnych do pracy prezenterki! A jeszcze jej 'następczyni" w jedynce - ta Szulim - taki sam kij od szczotki jak Mołek. Gdzie się podziały serdeczne, uśmiechnięte, bezpośrednie prezenterki jak kiedyś??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła szachrajka oszustka
Młynarska przynajmniej cały czas miche cieszy, mówi, uśmiecha sie , rozmawia, a ten sztywniak nadąsany z miną na karpika. Ponoc tak kolezanki w studio o niej mówią czyli fajkowska dowbor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła szachrajka oszustka
ale faceta ma przystojnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swego czasu
bardzo wyniosła dziewczyna i denerwuje mnie jak wchodzi ludziom w słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mollis
Magda Mołek NIE zniknie z wizji od wrzesnia, bo: http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=6946 Będzie uczyć stylu i eleganckich zachowań. Lekcje "stylu" to ona już nieraz dawała, więc nic nowego pod słońcem właściwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
a taki fajny był ten program teraz będzie kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchła szachrajka oszustka
no tak, przeciez musi coś robic by zarobic prawda? i tam ja wcisneli, ciekawe na jak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomadka__
tez nie mieli kogo dac wciskaja ja wszedzie a najlepiejby wygladala z drugiej strony kamery. Ten program nawet spoko te babki prowadzily a molek poleci na dno jak titanic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycinek z gazety
MOŁEK WON Z TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze, ze 2 panie z \'\'Lekcji stylu\'\' zostaly zastapione przez ta beznadziejna Molek!!!! :o Moze jeszcze do \'\'Miasta Kobiet\'\' ja wcisna za Marzene Rogalska i Pauline Mlynarska wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie najbardziej
rozśmieszyło jej zachowanie podczas któregoś z festiwalu na którym gwiazdą był The Scorpions. Faceci fajnie grali a na końcu ściskali sie z innymi będącymi na scenie. Podczas wymiany tych "czułości" jeden z członków grupy dziekując Magdzie chciał ja cmoknać w policzek a ona zbulwersowana odskoczyła jak poparzona....żenujące to było!! Jest strasznie sztuczna ...jakby kij połknęła. Mało sympatyczna i bez poczucia humoru. Jak włączam TVN i widzę że będzie poranny program prowadzić z równie sztywną panią Pieńkowska (którą ledwie poznałam po naciągnięciu twarzy) to przełączam. Za to Kinga Rusin jest bardzo sympatyczna i naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×