Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euil

nie wiem czy wiecie ale Markowski z Perfectu ...

Polecane posty

Gość euil

to Żyd jest i z nazwiska i z wyglądu - nos !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhemmm
I ma brata księdza...ksiądz jest Zydem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeśli nawet
jest żydem, to coooooooooooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euil
1 - M. jest jest Żydem ale nie koniecznie żydem 2 - co z tego, że jest Żydem ? Ano to, że bez Żydów nie do pomyslenia jest polska kultura nawet ta dzisiejsza bo większość ludzi estrady i sceny to Żydzi lub Żydowskiego pochodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramollo
jak to co za różnica ? ydzi to Semici a Europejczycy to Indoeuropejczycy z domieszką Turkicką ignorancie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onix
pa on superglos i piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onix
ma on super glos i piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jesteście uprzedzeni
ja jestem tylko poinformowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podupczeńcy w każdym
kto wypowiada słowo Żyd wietzrą wroga - to jest dopiero uprzedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jestescie upierdliwi. Nie wazne czy to Polak,czy Żyd czy Afrykańczyk.....Najwazniejsze,ze pieknie śpiewa. A jego piosenki sa już ćwierc wieku przebojami i są na topie. Tak trzymaj Grzegorz. A \"Nie płacz Ewka\"\"to byl i jest przebój..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy chyba macie nie po kolei
w głowach. Po nosie stwierdzają, że żyd :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy jesteście upoierdliwi
że coś nie ma znaczenia, a skąd wy wieco co ma znaczenie a co nie ma ? Co to mniemanologię stosowaną uprawiacie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za miernota ...
To dopiero sensacja ha ha , nie masz co robić to może wex książke do łapy i poczytaj bezmózgowcu. A Markowski ma rzeczywiście brata księdza, więc trafiłaś kulą w płot, mało tego jest żonaty ciaglę od kilkudziesięciu lat z ta sama zona :-D ... A Żyd to nie czlowiek wg ciebie. Ty jestes niby katoliczka, a plotkujesz o innych, to tez grzech jakbys nie wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurski z PiS
to twój brat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taworczyk
właśnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
to wzruccie wyszukiwarke geremek i wyskoczy jego wywiad z 1981 roku ale nie wydrukowany.zobaczycie dlaczego wazne czy zyd czy nie zyd :-( polacy tak slabo znaja swoja historie ze az wstyd.a pozniej poczytajcie polonice.albo co powiedzial sandauer dlczego polacy MUSZA w polsce byc posluszni zydom.Ech ta niewiedza... nie chodzi o antysemityzm ale o wiedze i o czysta nienawisc polskich zydow do polakow i ciagle ich oczernianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
przy okazji ciekwie wyglada historia padania komuny i dlaczego tyle przedsiebiorstw zostalo oddanych za bezcen itd itp. i caly ten zydowski jad.i ze nie zydow jest interesem mowic dobrze o polakach :-( smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
Bronisław Geremek: No, to teraz nie będzie się pani zastanawiać, że cały ruch społeczny, który tworzymy oraz ożywimy go najróżnorodniejszymi nurtami politycznymi, ma na celu doprowadzic do takich zmian w strukturze państwowo-gospodarczej Polski, aby Żydom w Polsce żyło się zawsze lepiej jak Polakom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
Bronisław Geremek: Niezbyt lubie? Takie określenie jest niezbyt ścisle! Ja ich po prostu nienawidzę. Tak nienawidzę, że nie wiem jak to wyrazić słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
Bronisław Geremek: Podzielam pani poglad, ale ja referowalem poglad Wyki, który w interesujacej nas materii przechodzi na stronie 158 do sedna swego wywodu, bynajmniej nie o teoretycznym znaczeniu. Potepia mocno Polaków, ze siegneli po spadek po wymordowanych Zydach, acz w potepieniu tym jest ogromna przesada, bo mienie Zydów zrabowali Niemcy, a Polacy, jesli którys to potrafil czy tez musial, zajeli sie jedynie handlem, bez którego zycie nie moglo przeciez istniec. Nie nasza jednak sprawa wydawanie dobrego swiadectwa Polakom. Wyka tez pisze dla naszych zydowskich interesów prawidlowo i korzystnie. Wiadomo, ze do kosci zbieraja sie zawsze hieny, nigdy lwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutek wielki
eee,nie chce mi sie wiecej pisac bo w polsce nie wolno mowioc zle o zydach bo jest sie antysemita.trzeba siedziec cicho nawet jak po glowie chodza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownik kropelka
No i nasza kafeteryjna "Free Willy" to też Żydówka :| .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja sąsiadka ma spaniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciupaga
WYCIEPNąC cy ni wyciepnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×