Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimimi18

poszedł na impreze i nic mi nie powiedziqł!!!

Polecane posty

Gość mimimi18

nie mieszkamy razem, więc nie mam pełnej kontorli:P, jednak jesli cjodzi o imprezy to zawsze sie mnie pyta czyz nim pojde, informuje, a dzisaj o 2w nocy, dostałam smsa : Czesc Kochanie nie spisz jeszcze, wróciłem własnie z imprezy. Nie zaproponował, nawret nic nie powiedzxiał, nie wiem co o tym myśleć, jestem wściekła, mam prawo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry tata
Dał ci odpocząć i zabiawiał się z innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczko o tak
zostaw go albo ty idz na imprezke sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobil inaczej niz zwykle.. dziwne.. niech poczuje sie troche winny, zbadaj jego reakcje.. ja bym sie martwila :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojlabogaa
załoz mu obrożę i przywiąz łańcuchem, jejku, po ile Wy macie lat?, jestescie gorsze od tych jedzowatych bab z kikudziesiecioletnim stazem małżeńskim. Wszedzie razem, zawsze we dwoje, to musi byc straaszne. Taki powój, co to własnego zycia, nie ma . Naprawde załamujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka Zdunka
taaa, zamieszkajcie razem, to najlepszy sposob, na przejecie pełnej kontroli. Odizoluj od kolegów, do ciebie niech nie przychodza kolezanki. Zostawic szkołę, otworzyc stragan na bazarku z warzywami, i juz zawsze bedziesz go miała na oku. Bo wiesz....., trzeba pilnowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ascetka
Też bym była zła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ganja
Wolność w związku to coś dobrego i potrzebnego ... mysle ze poszedł z kumplami sie zabawic ... a tam roznie mogło byc... pogadaj z nim o tym :P Bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdradza cie złamas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pfff moj chodzil sam na imprezy jak byl w Polsce, teraz tez chodzi jak jest zagranica, nie mielismy i nie mamy mozliwosci chodzic nanie razem co prawda, ale zawsze smsy telefony z imprezy i na drugi dzien relacja co sie dzialo, zawsze szczerze, ale zebt na lancuchu trzymac? :D on tez ma mkolegow i kolezanki matko, daj mu luzu troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas dziewczyno, a może to było spotkanie w męskim gronie ; >> anyway, czy nie możesz dać mu trochę \'wolności\'? a nie wszystko razem? wtedy, gdy on idzie z kumplami na piwo ty idź z koleżankami na zakupy, kupcie wino, wypożyczcie dobry film albo skoczcie gdzies na drinka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
ojlabogaaaaa dobrze napisala :D bez przesady. jeszcze nie mieszkacie razem a juz masz pretensje ze z wszystkiego ci sie nie spowiada. dobrze ze nie jestem facetem bo normalnie strach sie zenic - wtedy to tyko lancuch i kula u nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu
zrób tak jak on, tez idx na imprezę bez niego, raz i drugi ..., a potem powiedz, że byłaś ..., to najlepszy sposób przywolania go do porządku, wymowki, awantury, kłótnie nic nie dadzą, poleczcesz tylko jego ego ... a przeciez nie o to tobie chodzi prawda ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×