Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

młoda23

Mam 23 lata a wyglądam na więcej

Polecane posty

i to jest mój problem:( nie jestenm gruba tylko taka o pełniejszych kształtach , mam 170 cm wzrostu i wszyscy mi mówia ze wyglądam na minimum 28-30 lat:( ze to przez sposób ubierania ......no jakos mi tipsy, białe spudniczki z koronkami i rózowe bluzeczki nie pasują to juz jestem skreślona bo wyglądam staro:( jezeli jakis facet sie mną zainteresuje to tez taki koło 30 -40 lat:( fakt ze dla mnie facet w moim wieku to dzieciak ( ale nie uogólniam bo rózni są ludzie) ale dobija mnie fakt ze swietnie dogaduje sie ze sporo starszymi od siebie a ci mniej wiecej w moim wieku sa dla mnie jedynie kumplami:( to tyle ...chciałam sie wyzalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia.
ja za to mam 22 lata i nie chca mi sprzedac piwa bez dowodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile wazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szczęsciara
Ja jestem przed 20 , a niedawno na dyskotece dano mi 25 ;) Facet powiedział ze za 10 lat mi tyle samo da wiec mam sie nie martwic :D Moze to wynika z zachowania ? Po czesci chyba tak. Ja sie tym nie przejmuje, a tez rowiesnicy mnie nie pociągają tylko troche starsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaste-linka
nie martw sie. moja ciocia tak miala - tez wygladala powazniej od rowiesniczek. jednak teraz chociaz ma ponad 40 to malo sie rozni od osoby ze zdjecia studniowkowego. jej rowiesniczki wygladaja duuuuzo starzej. dla niej czas sie jakby zatrzymal - fakt ma pare zmarszczek ale ludzie i tak daja jej ciut ponad 30 kiedys bedziesz sie z tego cieszyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy wzroście 170 cm waze 60 kilo i całe zycie usiłuje sie odchudzic:( mimo ze waga do tego wzrostu to ponoc 63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkabela
ja tez mam 23 a wygladam duzo mlodziej,jak ide z wozkiem to kazdy patrzy z pogarda,jak na jakas malolate,a ja przy wzroscie 167 waze 60 i wydaje mi sie za malo heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.K.M.
hehh... ja mam 26 lat, a i tak czasem muszę pokazać dowód, jak chcę kupić np. fajki!To pewnie przez to, że jestem dość drobna (tylko 158 cm wzrostu), no ale przyzwyczaiłam się. Właściwie to nawet przyjemne :) w niektórych sytuacjach oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieram sie normalnie jak chyba kazdy, nie nosze jakos garsonek ani spodni w kant no chyba ze to jakies egzaminy a tak to dzinsy i jakies fajne sweterki ostatnio mnie naszło na brazowy kolor no ubieram sie jak moje rówieśniczki a jednak kazdy daje mi wiecej lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: ważysz wg mnie trochę za dużo (no ale nie wiem jaką masz figurę - czy klepsydrę czy duży biust) \'ubieram sie normalnie jak chyba kazdy\' i \'ze to przez sposób ubierania\' no to chyba nie tak jak każdy albo te ubrania dla każdego tobie nie pasują a w ogóle to przecież wszystko jest ważne, all image - nikt nie wie jak wyglądasz więc jak mamy cokolwiek doradzać. Może masz dziwną fryzurę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×