Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxxxxxssssssss

DZIEWCZYNY KUKNIJCIE I POMÓŻCIE .................................

Polecane posty

Gość xxxxxxxssssssss

chcialam sobie kupic jakas fajna seksowną ale jednoczesnie dziewczeca koszulke do spania najlepiej bawełnianą... albo jakis komplet spodenki + koszulka ale problem w tym,że mam bardzo maly biust :( dlatego chcialabym zeby mi go optycznie powiekszala nie wiem jaki fason koszulki bedzie najlepszy itp ? jade z chlopakiem na tydzień na mazury nie bedziemy nic robić :p ale chce ładnie wyglądać dlatego pytam :) a Wy dziewczyny w czym spicie i nie piszcie,ze nago :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda topic nie jest do mnie kierowany ale pozwole sobie powiedziec swoje zdanie:) a wiec jesli chodzi o koszulki nocne itp to sie nie za bardzo orietuje ale wiem co sie facetom podoba :) tak wiec kruciutkie szory zeby bylo ladnie widac nozki i pupe :) i koszulka na ramiaczkach a maly biust ma to do siebie ze cudnie odstaja sutki :P a wszystko w kaplecie bardzo kreci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxssssssss
w sumie dzieki ,ze odpowiadasz:) może rzeczywiście powinnam facetów o zdanie pytać :) tak fajnie to napisałeś aż lepiej sie poczulam :) kurcze moze masz racje :P na razie zostaje przy koszulce i mikro spodeneczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci sie nie przyznaja
ale najbardziej lubia kolor niebieski i czerwony,Innych nie rozrozniaja. Jakies azurki,zeby ozbudzalo wypbraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxssssssss
i przy tym zostane chyba,ze w sklepie jakas koszulka mnie rzuci na kolana :):) czerwony za odważny :P niebieskiego nie lubie :P czarny mnie wyszczupli :P biały za biały :P a różowy bedzie dobry ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
a może jakaś fajną, króciutka, obcisła i odsłaniająca brzuszek bluzeczka z miseczkami na fiszbinkach i do tego obsisłe króciutkie szorty. No mojego Pana baardzo taki zestaw działa. Trochę koronki, trochę bawełny:) A co do koloru: zalezy jaki masz typ urody ale róż będzie ok: trochę drapieżny przez obcisłość i koronkę i i słodko dziewiczęcy. Mieszanka wybuchowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxssssssssss
a ja polecam: dzieki brzmii ciekawie pochodze po sklepach to na pewnoo cosik znajde :* pozdrawiam wszytskich opócz podszywacza :P i to marnego w dodatku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak juz chcesz
jak juz chcesz sie koniecznie pode mnie podszywac to przynajmniej nie rób błedów ortograficznych :P pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no weźcie dajcie spokój
bluzka na fiszbinach do spania????:o Cycki sobie poodgniatasz, kobieto:o Piżamka ma byc wygodna. Ja zawsze śpię w jakichś bawełnianych piżamkach,a le ładnych:) Mam taka z krótki rękawem i spodniami3/4 z krasnalem:) brązowo-różową, jest super i wygląda jak wdzinko jakieś normalne;) I mam dużo kolorowych, bawełnianych koszul nocnych różnej długości. Wolę spać w czymś luźnym, na pewno nie w majtkach czy fiszbinach:o Aha, mój chłopak jakoś nie protestuje:p Chodzi o to, że piżama ma być bawełniana, przewiewna i wygodna. Ale nie oznacza to od razu, że ma byc brzydka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bawełna
Gość xxxxxxxssssssss
spodenki są ok ale te koszulki na ramiaczkach średnio widze :/ bardzo podkreslaja moj mikro biust ;/ chyba,ze poszukam jakis bardziej pstrokatych... ech jakbym miala wiekszy biust to tez w ''zwykłym'' topie moglabym wyskoczyc :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxssssssss
ale ta Piżama HENDERSON JAVOR kremowa i niebieska jest sliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majtasy powinny być luźniejsze
a najlepiej po prostu jakaś dłuższa koszulka nocna, np. przed kolana, też na ramiączkach albo z rękawami. Piczka musi się wietrzyć, Niezdrowo tak ciągle siedzieć w majtach. Poza tym facet zawsze doceni piczkę na wolności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxssssssss
ale ja z nim dopiero pol roku jestem :P to nie bede świecic golym tylkiem :) chce zeby bylo seksi ale tak po dziewczecemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×