Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatoiczi

lafirynda aeterna

Polecane posty

Gość zatoiczi

czyli topik o starych pannach i o tym co robią by rozbijać rodziny swoich żonatych kochanków. Również o tym co z nimi robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatoiczi
mom zdaniem staropanieństwo powinno zostać zakazane jako wybitnie demoralizujące. Kobieta niezamężna musiała by po ukończeniu 27 lat wychodzić za mąż za faceta wylosowanego w państwowej loterii matrymonialnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mom zdaniem staropanieństwo powinno zostać zakazane jako wybitnie demoralizujące. Kobieta niezamężna musiała by po ukończeniu 27 lat wychodzić za mąż za faceta wylosowanego w państwowej loterii matrymonialnej.\" Cytat roku:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatoiczi
rozum wobec podstępnego knucia starej panny często jest bezsilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boże widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-purchawka
kobieta samotna jest zdolna do każdej podłości. Bez skrupułów odbierze ojca dzieciom ... i są na to liczne przykłady nawet na Kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak uważam
staropanieństwo powinno być zakazane, a ponieważ kobiet jest więcej niż mężczyzn, mężowie powinni być wartością przechodnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężowie...
... są zdolni do każdej podłości - na przykład wdają się w haniebne romanse z wyżej wymienionymi starymi pannami... w związku z tym sądzę, że małżeństwo powinno być zakazane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no przestańcie- czyli Pan Tata i Pan Mąż nie myśli, nie ma żadnego wpływu na własne życie, pewnie jeszcze nie reague na światło... Pani Mama i Pani Żona zostaje porzucona Nigdy- Nie- Z- Własnej-Winy.. a ta podła Stara Panna ciągnie za sznureczki i jest wszechmogąca?? Albo za dużo brazylijskich wątków w pudle tiwi, albo poglądy z czasów Bitwy pod Grunwaldem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waffelek
dopiero po 40-tce tworzy się nadwyżka płci nadobnej. A kobiety po 40-tce już się seksualnie nie liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz z tym problem
? chyba Cię zdradził albo zdradza:p ...moze ze mną:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn
Mogę się ewentualnie poświęcić i przymusowo zaakceptować dwie 27 letnie panny w moim domu (przecież kobiet jest podobno za dużo). Nikomu krzywda się nie stanie a one przestaną być zagrożeniem dla innych małżeństw. P.S. Oferta dotyczy w miarę ładnych kobiet - jeżeli uroda poniżej przeciętnej nie zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-purchawka
95% romansów wygląda tak: Facet znudzony monotonią małżeństwa reaguje na wyzywające zaczepki starej panny i idzie z nią do łóżka. Stara panna robi wsystko aby seks z nią był realizacją jego najskrytszych marzeń bo go chce związać ze sobą. Facet żony i dzieci ani myśli zostawić ale zabawić się chce ... Stara panna kiedy już uznaje, że faceta omotała zaczyna go molestować w sprawie porzucenia rodziny. Facet obiecuje jej to bo fanie mu z ttym kopulowaniem na gwizdnięcie ale robi to dla picu. Stara panna molestuje go przez rok, dwa ... a potem przystępuje do bardziej zdecydowanych działań. Ujawnia żonie romeans i teraz ją molestuje aby zostawiła faceta bo on według kochanki kocha ją a nie żonę. Facet protestuje wobec tuych kłamstw ale wkurzona żona występuje o rozwód. Wkurzony facet rzuca kochankę i szuka sobie uczciwej młodej dziewczyny. On wie, że nie ma nic bardziej śmierdzącego niż stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn
Do e-purchawka A facet to niby niewinny jest? Przecież to on ślubował wierność swojej żonie a nie inna obca kobieta. Wchodząc w romans trzeba liczyć się z konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Ty pieprzysz
taa... szkoda tylko, że najcześciej ta Stara Panna ma lat 20 i to ona potem wypina się na podtatusiałego, zdezorientowanego pseudo-kochanka, który wystaje pół nocy pod jej domem prosząc o spotkanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszplak
stare panny czychają za każdym rogiem. Uczciwa rodzina nie może przejść spokojnie ulicą by nie paść ofiarą erotycznych machinacji tych piranii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-purchawka
powiem krótko: zdrada to coś nagannego, rozbicie rodziny to zbrodnia kurewstwa ostatniego. Facet nie jest bez winy ale stara panna to moralmna ohyda i kryminał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem starą panną
chyba się pochlastam przegrałam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak faceci sa tacyy tepi
i nawini to czemu się z nimi nie przespac i porzucić ,po co mi kłopoty i jakiś stary prychol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn
Dla facetów oczywistą sprawą jest że praktycznie każdy mąż nie chce opuszczać dzieci ani żony dla kochanki, ale kobiety myślą inaczej i brną w taki związek. Tylko że to facet jest w tym wypadku największym winowajcą bo to on jest niewierny, i przede wszystkim dla swoich egoistycznych celów (seksu) okłamuje zarówno żonę jak i kochankę złudnymi nadziejami. Kochanka w tym czasie też traci z takim facetem czas i okazję na udany związek z innym mężczyzną i ślepo wierzy, że on odejdzie od żony. A potem to już desperacja i zemsta biorą górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam zaraz rozbijać rodzinę
a po co mi jakiś dupek, który w przyszłości będzie też mnie zdradzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalekka
facet prawie zawsze jest ofiarą perfidnej starej panny, która jest chora jak widzi szczęście innych. Taka czeka tylko na przejściową chwilę słabości w związku aby pazurami uczepić się faceta innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-purchawkaa
już jakaś stara panna perfidnie ukradła mi nicka. Pytam: jak uczciwa kobieta może oczekiwać od faceta że tez rzuci rzonę i swoje dzieci ?! Co ty paplesz - tylko szmata ostatnia może tego oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-purchawka2
staropanieński sabotaż się rozwija. poprawka: ... że ten rzuci żonę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
zatoiczi --> może loteria i przymus małżeński byłyby jakimś rozwiązaniem, bo tak to nawet nie ma za kogo wychodzić :) Morświn --> gdyby co, to ja się piszę na tę wprowadzkę do Ciebie PS. Strasznie się ucieszyłam, że nareszcie zostałam femme fatale! (przynajmniej na cafe...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn
Bo kobiety takie naiwne już są. Jak im facet powtarza oczywistą bzdurę to ona w to wierzy. Myśli, że on z nią jest z wielkiej miłości (miłość pokonuje wszystkie przeciwności) a nie tylko dla "sportu" i swojej wygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam propozycję
weźcie się za jakąś uczciwą robotę czy idźcie na spacer, a nie wypisujecie takie bzdury, że aż oczy bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morświn jesteś jakiś
podpedalony bo tak kadzisz babom, że jak nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×