Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatoiczi

lafirynda aeterna

Polecane posty

Gość offelka
staopanieństwo to zbrodnia przeciw społeczeństwu. Taka stara panna nie dość, że sama nie rodzi i nie wychowuje to jeszcze przeszkadza innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn22
Nawet nicka mi ukradli. RER a ile masz lat? Mi 28 w październiku stuknie. I nie będzie ci przeszkadzało, że oprócz ciebie jeszcze jedną kobietę przyjmę pod swój dach? Jak mus to mus, poświęcę się. Miejsce masz zarezerwowane jakby co. Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sagittka
stare panny mają ciągle coś świńskiego w oczkach ... i w ruchach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uberzetzer
njgorsze jest to, że one nie wezmą się nigdy za starego kawalera tylko za żonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
Morświn22 --> Wszak my tu rozważamy sytuację ekstremalną, no nie? W sytuacji zagrożenia życia wolę udać się do Twojego haremu niż ulec eksterminacji (bo zamysły na topiku zmierzają już w tym kierunku) :P Będziesz nas obie utrzymywał - już się cieszę i z góry dziękuję :D PS. A mnie już stuknęła trzydziestka - za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn222
Kolejny raz mi nicka ukradli. Do---->morświn jesteś jakiś \"podpedalony bo tak kadzisz babom, że jak nie facet\" Przeciwnie z pedalstwem nie mam nic wspólnego, bardzo lubię kobiety a zwłaszcza ich fizyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz lepiej ze lubisz
ich cipkowatość ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn223
Do RER 30 może być nawet 35, wystarczy że w miarę wyglądasz. Ale to i tak sytuacja ekstremalna. Co do utrzymywania to przecież nie zależy mi abyś rzucała pracę, aż taki okrutny nie jestem. Wolę jak kobieta realizuje swoje ambicje zawodowe - i to również z praktycznych względów. Z tymi nickami to jesteście chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirpell
słuchajcie - torszkę kultury, Kafe to nie dom schadzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RER
pirpell --> ja tu ustalam plan awaryjny i schron przeciwatomowy, jakie schadzki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaa
"njgorsze jest to, że one nie wezmą się nigdy za starego kawalera tylko za żonatego\"-tylko jakos ci zonaci nigdy nie narzekaja,hehe. Zycze wam milych chwil w waszym klubie wzajemnej adoracji,do ktorego przynaleza(jak mniemam): - w pierwszej kolejnosci matki polki,co to maja tyle samo lat co te \"stare panny\",a juz dzieci na karku i strach,ze mezulek sobie znajdzie na boku taka,co to nie chciala od razu w kierat domowy wchodzic; - dalej matki tych matek polek,dla ktorych 21 letnai corka wydana za maz to szczyt marzen.A jesli jeszcze za jakas \"dobra partie\" to ho ho. -starzy kawalerowie,co czesto tez maja tyle samo lat co ci zonaci zdradzacze,tylko czegos im brak.No wlasnie czego?.... - i cala reszta,swiecie przekonana o jedynej slusznej. moralnie wlasciwej drodze postepowania. Dobrej zabawy,udanych wpisow,jak sobie pojedziecie po tych starych pannach,to wam ulzy.Piszcie,piszcie,a w tym czasie wasz kochany maz pewnei ginie w rekach jakiejs starej panny...I to z pewnoscia w strasznych meczarniach,hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morświn224
Widzę, że pozostali mężczyźni coś ucichli i ograniczyli swoją działalność do rezerwowania nicków. Tak że RER jakby co to wiesz gdzie masz się zgłosić. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×