Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a moze tez tak macie

CZY WASZA MATKA TEZ WAS TAK ROZLICZA??????

Polecane posty

Gość a moze tez tak macie

cholera wlasnie dostalam opierdziel ze nie mam brac jej zmywacza do paznokci tylko sobie kupic własny :O i tak jest codziennie o co innego :o dodam ze sama sobie kupuje kosmetyki za swoja kase , czasem cos dla nas dwoch, ale mieszkam nadal z nią i to boli ze wlasna matka rozlicza mnie z takich bzdur :O a moze wy tez tak macie i to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten zmywacz do paznokci jest chyba pechowy bo ja też tak mam, tzn mamy wspólny - raz ona kupuje, raz ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tez tak macie
dodam ze studiuje dziennie ale dorabiam na własne potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez tak mam
tak chciałabym sie wyprowadzic...ale jakos nie widze szans ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tez tak macie
mam 21 lat najgorsze jest to ze w roku akademickim nie mieszkam z nią i wtedy przyjezdzam tylko raz na kilka tygodni.... tak sie cieszylam ze tu przyjade na kilka m-cy i nawet myslalam nad zaocznymi ale widze ze od pazdziernika spadam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez tak mam
ja mam 26 lat studiuje, pracuje a w domu jestem tylko z koniecznosic ... nie stac mnie na włąsny kat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tez tak macie
dodam jeszcze ze nic mi nie płaci, kasy nie daje bo mam stupendia i dorabiam wiec nie wiem skad te teksty o głupi zmywacz czy maseczke ktora sobie uzyje raz na jakis czas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tez tak macie
jak pracujesz to mogłabys wynając cos taniego, chyba co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze tez tak macie
dodam jeszcze ze kontroluje mnie tez z godzin gdy siedze przed kompem:O cialge jej sie za długo wydaje, a o 22 musze wyłaczac :O najlepiej jak jest w pracy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez tak mam
niestety, nie stac mnie :( musze zapłacic za szkołe, na jedzonko by juz brakło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ja też tak mam i myślę że każdy kto za długo mieszka ze swoimi rodzicami tak ma. Mam 24 lata i życie tak mi się ułożyło że musiałam ponownie zamieszkać z rodzicami majac synka. Nie powiem, że było całkiem nieznośnie ale dłużej nie dałabym rady (dodam że nasza wspólna sielanka trwa tylko rok).Na szczęście 1 października opuszczam rodzinne \"gniazdko\".Życzę Wam abyście szybko odzyskały wolność w dosłownym tego słowa znaczeniu.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×