Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marmolada7

ogromnie pusto..........bo JEJ już nie ma tu..........

Polecane posty

Gość marmolada7

Tak mi pusto........tak cholernie przykro...i...żal..... Odeszła....wczoraj,o tej porze...szybko i tylko ONA sama wie,czy bezboleśnie... Moje powieki jeszcze mokre...jest w myślach,wspomnieniach... Ciągle jeszcze łudzę się,że ktoś powie..."Przepraszam,to pomyłka..." Ciągle nie wierzę,że nie zadzwoni,nie przyjdzie.... Jakie to trudne...gdy odchodzi ktoś bliski...ktoś z kim się było w radości i smutku,słuchało się śpiweu i przekleństw,zanło tajemnice,myśli,plany,marzenia...z kim miało się iść we środę na piwo... Tyle we mnie bólu...nie znałam nigdy wcześniej śmierci z tak bliska... Ten topik jest dla NIEJ...w chołdzie...w podziękowaniu za wszystkie wspomnienia...ten topik jest po to by wyrazić,że ból po utracie bliskiej osoby nie mieści się nigdzie...mój bol... Wiem,że jesteś...może bliżej niż myślę...myślę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem
wiem co czujesz.kilka lat temu prrzeżywałam to samo . odeszła moja najbliższa przyjaciółka. Nadal nie mogę się z tym pogodzić...tak mi przykro:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożegnanie
ja tez straciłam najbliższego kumpla, byliśmy po I roku studiów, utopił sie na wakacjach, byłam wtedy za granicą, nie zdażyłam na pogrzeb, to bardzo boli nie móc sie pożegnać. wypłacz swoje, pożegnaj się, myśl o niej, oglądaj zdjęcia. nie zapominaj o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salde
Ona zginęła w wypadku.......tylko Ona,z pośród czterech... tak nagle...kilka godzin wczesniej zadzwoniła...słyszalam Jej głos ostatni raz.....ale nadal dźwięczy w uszach.I ten smiech. Odeszła stąd,ale żyje we mnie...tylko nadal nie mogę uwierzyć... Zawdzięczam Jej dużo,dużo wspomnień,obrazy,uśmiech,szaleństwa...a teraz nic już nie zrobimy razem... czuje,że Jesteś...lecz nienamacalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolada7
wspominam Cię......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×