Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irenicus

Do kobiet które przebierają w facetach...

Polecane posty

Gość agnes2006
Mhhh...Ja tez przebieram i co z tego.Nauczyłam sie tego od facetów.Moge sobie na to pozwolic.Drodzy panowie nie badzcie hipokrytami.Dbanie o siebie wymaga sporo czasu i dyscypliny.Zadbana kobieta szuka czystego i zadbanego faceta.To chyba normalne.A o nasza urode sie nie martwcie.Pozdrawiam wszystkie fajne i zadbane kobietki,wiedzace czecho chca od zycie i mezczyzn.I pamietajny zycie jest za krotkie,zeby marnowac czas z byle kim czyt..zakompleksionym zonatym badz nie panem i tracic cenny czas,ze nie układa mu sie w zwiazku.Kobietki badzmy silne i nie dajmy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy to odrazu od dziwek wyzywacie...jak widzisz ze laska nic ni czuje do ciebie to nie placz tylko znajdz sobie inny obiekt westchnien..przeciez jej nie zmusisz do milosci....a ona sie nie bedzie zmuszac do zwiazku z toba skoro jej nie odpowiadzasz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
tylko w realu, nie mam nawet rzadnego konta na fotce itp Dlaczego kobietom tak trudno zrozumieć, że faceci nie spotykają się dla zabicia czasu? Nie masz co robić dzwoń do koleżanki a nie do faceta. Potem , się dziwicie, że faceci mają was za szmaty która wyrzej srają niż dupe mają , poprostu same na to zasługujecie. Do witam mój kumpel ma jeszcze gorszy charakter ale dziewczynom to nie przeszkadza chociż ma tylko jeden atut...jest ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak faceci nie spotykaja sie dla zabicia czasu..bo spotykaja sie tylko z tymi ktore potencjalnie mozna by przeleciec......na reszte szkoda marnowac cennych godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
Hm dziewczynom? Czyli nie jednej dziewczynie z która jest na stałe? Bo wiesz też mam kumpla, sliczny jak z obrazka i ma mega powodzenie, ale cóż z tego skoro zadna nie wytrzymuje z nim dłuzej niz tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenicus
kapiszon poprostu faceci nie uznają przyjaźni damsko-męskiej, i słusznie. Niestety często same kobiety mówią , że nie mogą mieć przyjaciółki tej samej płci bo poprostu zazdrość i zawiść zazwyczja górują. do witam..widzisz te dziewczyny są bardziej wytrzymałe bo jż sam fakt, że chodzą z przystojniakiem owoduje, że mogą wiele znieść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam....
Ech no to ze niektóre kobiety są zawistne to juz inna sprawa i nie to jest tematem dyskusji. Moze i moge wiele wytrzymać ale wierz mi są granice. Pozatym w moim przypadku przy blizszym poznaniu tego człowieka cała jego uroda uleciała heeeen daleko. Teraz inny przykład, kumpel który na pierwszy rzut oka nie grzeszy urodą (a moze inaczej nie jest w typie wiekszosci kobiet), ma mega powodzenie a to dlatego, ze jest rewelacyjną osoba i potrafi tak sobą oczarowac ze wszystko inne znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokutnica
eeeeeeeeee tam co zrobić jak nie mogę się zakochać...myślisz gościu że to tak łatwo nie pochwalam tych co z pięcioma naraz się spotykają...mam taką koleżankę co ma super powodzenie, chwali się co rusz innym kochankiem, naciąga tych kolesi na prezenty i wiecie co...wkurza mnie ona nie zazdroszczę jej, ja sobie ciuchy i komórki za swoją kasę wolę kupić a faceta to bym chciała mieć do łóżka i do różańca a nie do prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IRENICUS , ty sie z chyba z choinki urwałes. faceci grają w otwarte karty? buaghahahaha, po prostu któregoś dnia przestają dzwonić, bo kobieta przestaje im sie podobac haha dobry żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech........
a np co ja moge zrobic, ze facet od razu mysli, ze cos do niego mam, tylko dlatego, ze jestem dla niego mila? i nie splawiam go na gg tak jak wszystkie i nie odchodze jak akurat podejdzie? a wszystko dlatego, zeby nie sprawic mu przykrosci, a on sobie nie wiadomo co wyobraza, bo odpisalam na smsa. no ale nic dziwnego, inne nie odpisuja, tylko ze dla mnie odpisanie jest norma, a tu jeden z drugim mysli, ze zone znalazl:O poza tym - wybacz kochany, ale chcialabym miec o czym porozmawiac z potencjalnym kandydatem na faceta, chcialabym, zeby mnie sluchal, zeby byl dobrze wychowany... itp. niektorzy odpadaja od razu, ale przeciez mu nie powiem, ze jest np przytepawy, wiec niech sie odczepi. dziewczyny maja raacje - to ze jakis sie zainteresuje nie znaczy, ze mamy skakac z radosci i korzystac z okazji poki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niski i brzydki: ja wiem, że ty już masz swoja teorię na temat swojego niepowodzenia u kobiet. ale mam dla ciebie złą wiadomośc - to nie fakt, że jesteś niski i brzydki sprawia, że nie lgna do cibie jak muchy do lepa. to twoje obrażone nastawienie do całego świata je odstrasza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×