Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moonia20

czy moge sie z nim przyjaznic ?? jak sie wyzbyc uczucia ?? pomozcie

Polecane posty

Gość Moonia20

bylam z chlopakiem na wspolnej imprezie ... byla to moja wielka milosc ... znalazl sobie dziewczyne lecz ... robil mi nadzieje czesciowo kiedys spotykal sie ze mna po kryjomu poznym wieczorem ... mowil ze uwaza ze to czas wszystko szlifuje i czy ja wiem wszystko od razu ! jak to bedzie ... we mnie bylo to bardzo silne okazalam mu swoje uczucie co moze bylo zle... on pozniej mowil ze nie moze jej zostawic po 8 miesiacach bo by ja skrzywdzil .. a zwiazek miedzy nami nie ma sensu gdyz on ma 27 lat ja 19 ... i ide na studia rozlaka itp .. a tamta dz . ma 25 lat ... wiec uwazam ze beda juz razem na stale i wydaje mi sie ze ozenia sie ... smutno mi gdyz ja nie potrafie sobie poradzic z tym uczuciem .. on zagaduje mnie na gg codziennie ... chce przyjazni ze mna mowi ze to ma sens ?? ale powiedzcie co bedzie lepsze dla mnie ciagnac taka przyjazn czy definitywnie zerwac kontakt nie wlaczac sie na gg nie rozmawiac z nim .. ?? prosze pomozcie co o tym sądzicie ... faktem jest ze gdy mamy sie spotkac live to nie dochodzi do nich pewnie przez wzglad na jego dziewczyne .. bo wydaje mi sie ze to cos powaznegoo. jak sie wyzbyc tego uczucia .. doradzcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes mloda
jeszcze masz czas na powazna milosc..tymbardziej, ze teraz zaczynasz studia :) KObietko, przeciez na studiach poznasz tylu facetow, ze hej! Nie angazuj sie w ten zwiazek bardziej, bo to nie ma przyszlosci. Nie czekaj, az znowu Cie zaczepi na gg.. zablokuj go od razu. Zajmij sie nauka, bo to jest najwazniejsze! Milosc przyjdzie do Ciebie w najmniej niespodziewanym momencie.. a ten moment jeszcze nie nadszedl dla Ciebie. POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes123
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deficytowy
co z oczu to z serca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonia20
jest tu ktos w ogole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia powiem ci jedno
tak naprawde to on chce cię wykorzystac,i jak bedzie mu żle z dziewczyną to ty bedziesz,sex oto mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonia20
:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×