Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wróżka runy

nie moge wejsc na własny topik

Polecane posty

wrozko ok :) a ta dziewczyna mloda ktora zakonczyla znajomosc ze mna ?? jaki byl tego powod ?? bo nie wiem :/:/ wogole nie chce ze mna rozmawiac... czy bede z nia kiedykolwiek normalnie rozmawial czy nie ?? :/:/ wogole nie mam pojecia o co tam moglo chodzic z dnia na dzien odwrocila sie ode mnie... a bylo ok... jakie relacje beda miedzy nami o ile beda ?? wiem to dziwna sytuacja jest ale jesli mozna to prosze o wyjasnienie jej choc w niewielkim stopniu... dzieki z gory jej imie: ania ur.12.08.91 ja:dawid ur.4.04.1984 prosze o odp. nie moge wejsc na 14 stronke ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz za sobą zawirowania,ale nie martw sie,wszytsko zmizrza ku lepszemu.Zyskasz miłośc,ktora przetrwa wiele.karty nie mowią nic na temat kolezanki to do takajednapanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dave masz szczescie,poniewaz ta dziewczyna nie jest Ci przeznaczona,masz szanse na poznanie kogos kto calkiem przestawi Ci życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze nie jest mi przeznaczona... ale czy to oznacza koniec znajomosci definitywny ?? jaki byl powod jej odwrotu ode mnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapanna
tak to prawda mam za soba wiele zawirowań. Kiedy moge sie spodziewac tego, moze juz niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak to jest z tym odwroceniem sie tej ani wrozko ?? czy to koniec definitywny znajomosci naszej ?? pisalas tez ze mam szanse na poznanie kogos kto przestawi moje zycie... dlugo bede musial czekac na te osobe i czy bylbym faktycznie szczesliwy z nia ?? to ostatnie pytania moje... z gory dziekuje za kazda odpowiedz... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapanna
a może widac w jakich okolicznościach się poznamy? czy będzie to młody czy starszy człowiekk? bardzoooo dziękuje i pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dave nie zawracaj sobie nią w głowy skup sie na Kobiecie ktora na ciebie czeka,jesli tylko ją odnajdziesz to bedziesz szczęsliwy,lecz nie wiąz sie z byle kim,a zostanie Ci to wynagrodzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju-lia
23 lata kiedy spotkam swoją miłość?Czy się zakocham?Czy też samotność jest mi przeznaczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIFIFI
To moze tu;) przepraszam ze sie tak narzucam ale to naprawde bardzo wazne:) Nie jestem zadowolona z związku w którym jestem, co mnie w nim czeka dalej?? A sprawy finansowe??Ile razy zostałam zdradzona Kobieta, 1978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fififi ile razy zostalas zdrazdona nie wiem dobrze ulokowalas kapitał,ustrzegłas sie złej decyzji.nieozcekiwana zmiana sytuacji.Nadejdzie czas radośći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko runy proszę cię bardzoooo o powróżenie mi wiek- 20 kobieta 1.czy moja mama wyzdrowieje? 2.czy zostac rok za granicą biorąc dziekanke na studiach czy wrócić do kraju we wrześniu ? 3. czy mój facet będzie kiedyś gotowy do małżeństwa i założenia rodziny? czy ten związek ma sens? czy to włąśnie ten ? BARDZO CIE PROSZE O WRÓŻBE z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednapanna
czy moge jeszcze jedno małe pytanie? nurtuje mnie czy ten człowiek będzie Polakiem czy cudzoziemcem. Pięknie dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrozko plissss
kobieta 24l. czy czeka mnie cos w sprawach uczuciowych pozytywnego w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju-lia
Nic nie możesz mi powiedzieć??Czy kogoś spotkam?Czy może znam już tą osobę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIFIFI
Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lost nie niepokoj sie,wszystko układa sie pomyslnie,spotka cię jeszcze duzo szczescia. Nadchodzi wazny okres w Twoim życiu ,wielka zmiana.Wiem ze te odpowiedzi są niedokładne,ale inaczej nie da się. Uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju-lia
Bardzo proszę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróżko bardzo bardzo serdecznie ci dziękuje :) za powróżenie to bardzo ważne że starasz się nam pomóc i poświęcasz nam czas jeszcze raz bardzo dziękuje buziaczki :*:*:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżko wrócisz do nas jeszcze
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fififi
Cy dobrze ulokowa.łam kapitał uczuciowy, czy finansowy, bo z finansowym to raczej nie przypominam sobie, a w lottka nie wygrałam bo sprawdziłam ??? nieozcekiwana zmiana sytuacji, ale jakiej?? uczuciowej Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×