Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stadiumarcadium

Moja matka mnie zdradzila...

Polecane posty

Gość stadiumarcadium

Moi rodzice zawsze mmnie wspierali, podtrzymywali na duchu. Bylam dla nich najpiekniejsza, najcudowniejsza, i najmadrzejsza corka na swiecie. Bardzo kocham ich za ta bezwarunkowa milosc do mnie. Jednak niedawno od mojej mamy uslyszalam straszne slowa dotycxzace mojego zwiazku. Jestem z moim facetem juz 6 lat, mieszkamy 5 lat. Mojej mamie od poczatku cos sie nie podobalo w moim chlopaku. A gdy dowiedziala sie, ze jego ojciec jest chory umyslowo calkowicie go przekreslila. Rzuca tekstami typu:" Tylko za niego nie wychodz, bron boze, zebys miala z nim dzieci." "Zostaw go. Moze on sam od ciebie odejdzie, to bedzie bardzo dobrze." Czuje sie zdradzona przez moja mame. Jestem zawiedziona i zla na nia. Jakie ona ma prawo ingerowac w moje zycie? Nie wiem co mam myslec. Kocham ja, ale stracilam ochote na kontakt z nia. Nie chce jej widziec, ani z nia rozmawiac. To strasznie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
jego ojciec jest chory umysłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadiumarcadium
To znaczy, ze cierpi na schizofrenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kochasz faceta
to olej matkę, jeśli zależy jej na tobie przemyśli sprawę, jeśli nie - ogranicz kontakty z nią do min. może to do niej przemówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 007
Słuchaj!!!! Daj sobie z nim spokoj!!! Twoja mama ma rację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadiumarcadium
Wiktoria 007---> a co ma choroba ojca do mojego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
no tak, nie dosyc ze facet ma przerąbane w domu, to jeszcze go dziewczyna ma zostawić moze niech ona sama decyduje, czy chce z nim być, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl, ze matka mysli o twoich dzieciach, schizofrenia jest dziedziczna... Nie zdradzila cie tylko sie boi Dowiedz sie jak najwiecej o chorobie i powiedz jej ze niekoniecznie dziecko musi ja odziedziczyc. Nie bede pisala o tym, odpowiem tylko na posta, matka ni e zdradzila, tylko wazna ejstes dla neij ty i twoja przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadiumarcadium
Dodam, ze nie mieszkamy od dawna w rodzinnych domach. Radzimy sobie sami od 6 lat. Mieszkamy kilkaset km od naszych rodzicow. Kontakt jest mimo wszystko ograniczony do minimum, ale ja stracilam radosc z rozmowy z moja matka. Juz nic jej nigdy nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enono
schizofrenia jest podobna choroba genetyczna tzn jest duze prawdopodobienstwo ze Twoj facet tez kiedys zachoruje luba wasze dzieci bo to jakos co 2 pokolenie wiec sie zastanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enono
czy jestes na to gotowa i masz tyle sily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 007
ja nigdy nie zwiazalabym sie z taka osobą....przeciez ta choroba jest dziedziczna...chcesz zeby Twoje dzieci zachorowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
tak, ale jest tez teoria, ze to jest choroba nabyta np. z powodu zlych okolicznosci zyciowych- nie chce mi sie pisac, byl tu juz taki topik czasem lawina okolicznosci zyciowych spycha czlowieka w otchłan m.in.choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadiumarcadium
----> AB rh+, czytalam duzo na temat choroby. Dziedzicznosc jest kwestionowana. Zreszta, nie o to tu chodzi. Moja matka tez mi tlumaczyla, ze to z troski o mnie. Ale czemu takie straszne slowa?? Tak jakbym ja w ogole nie miala uczuc, a moj zwiazek to zabawa dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stadiumarcadium
Nie moge sobie poradzic ze slowami mojej matki, tkwia w mojej glowie i przyprawiaja mnie o mdlosci. Czuje sie oszukana, stracilam do niej zaufanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
takie malomiasteczkowe myślenie - wszystkiego się boi wiadomo to choroba, ale przecież to nie wina faceta, ze ma chorego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria 007
twoja mama chce dla Ciebie jak najlepiej....pewnie tak zareagowała poniewaz martwi bardzo sie o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ze
moze nie patrz, na to w jaki sposob powiedziala tylko co powiedziala forme wybrala niefortunną, no ale cóż - chciala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest po prostu zazdrosna, że \"zabral\" jej ukochana córeczke...a to twój pierwszy facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×