Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Gość prezent
A któż jest teraz z Kylie (czy jak sie to tam pisze)?? Goździku kurde dałabyś adres, a nie tam jakimiś szyframi do mnie mówisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie tempo ...... mowilam ze metaxa sie odezwie ? :D ale ja glodna jestem.............. robie w myslach przeglad lodowki i nic specjalnego nie widze.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Tak Angel... Poszperałam i znalazłam ;) To o nim mówiła Goździkowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
no o nim,fajny jest no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
żadne jego zdjęcie znalezione w necie mi sie nie otwiera :D hahaha :D No ale skoro vin Diesel Ci się podoba to wierze w twój gust :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a oglądałyście z nim "NIEWIERNĄ"??? jak dla mnie rewelacja,i klimat filmu i tematyka nie obca:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Nie widziałam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
to gnaj wypożyczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent - wiesz, całkiem możliwe że Ci \"sztywniacy\" to całkiem fajni mili ludzie bedą... :D Wróciłam z zakupów biurowych. Mgła znowu jest :O Kupiłam sobie nowe długopisiki i całą mase CMRek bo sie skończyły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyglada..... dalabym mu gora 35 ;) niedlugo do domku i czeka mnie dzis wieczor z ksiazka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
dziś wtorek no to u mnie wieczór z "magdą m." wbrew wszelkim krytykom ja ten film oglądam i jak dla mnie kolejny typ o.k.:P to paweł m.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Zawsze miałam słabość do starszych panów :P:P :D:D:D Dziewczyny, ostatnio spotkałam się z koleżanką i wspominałyśmy "dawne" czasy :D Jako że zawsze miałam "powodzenie" u starszych mężczyzn (co oczywiście niekoniecznie było wtedy zgodne z moimi przekonaniami i nie zawsze było to zadawalające :P), moja kochana przyjaciółeczka zawsze opowiadając o jakiś mężczyznach mówiła np "no taki w sam raz dla Ciebie pan koło 40-tki" :P Zawsze się burzyłam niesamowicie jak to mówiła :D Niedługo potem poznałam mojego przyszłego męża :P:P Ale miałyśmy ubaw wspominając tamte zdarzenia :D Co do CMRek Kawa my mamy takie fajne z nadrukiem i logo firmowym :P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździku to zjednoczymy się dziś przed telewizorem :D Paweł też w moim typie ;) Ale Bartek też ma w sobie "coś" ;) To chyba te jego perwersyjne marzenia które realizują z rudą- jak jej tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goździk sztuk jeden
a to informuję cię,że Bartek gra też w SAMOTNOŚCI W SIECI... chociaż jemu to ja akurat mówię NIE,to nie ten:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
metaxa dzięki, ale mi się od poniedziałku nie otwieraja żadne zdjęcia na komputerze firmowym :O Nawet te emotikonki mi się nie pojawiają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Goździk ten Bartek ma piwne oczy - już to go nominuje do uzyskania mojej przychylnej opinii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Drogie panie zbieram się do domu 🖐️ Do jutra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam slabosc do niebieskich ........ wiecie co mnie wkur#$%#$%@ia ? ten \"moj\" juz dwa razy mial przyjechac po reszte swoich rzeczy i jakos za kazdym razem ma jakas wymowke.... jutro kolejny termin.....jak nie przyjedzie ,to spakuje to w samochod (w moj to nie wiem czy wejdzie wszystko naraz....) , poprosze o adres , i sama mu je gdzies zawioze......a jak nie dostane adresu t ochyba podjade pod jakis pck czy cos podobnego..... no ile mozna.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
🖐️ Angel właśnie dziś rano jak się obudziłam, myślałam o tym, czy on zabrał już te swoje rzeczy ;) Wczorajsze wygrzewanie sprawiło, że dziś boli mnie każdy centymetr mojego ciałka. Każdy mięsień, każda kosteczka... Chyba mam grype :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wyślij mu te rzeczy kurierem, albo zostaw je gdzieś niech sobie odbierze... Zostawia sobie otwartą furtkę... Prezent - my mamy kupione cmr i właśnie musze je podbijać pieczątką..Myslalam ze to zbyt wazny dokument zeby mozna było sobie zrobić własne firmowe drukowane cmrki.. A co do bólu mięśni - to niekoniecznie grypa - moze po prostu zakwasy hahaha ;) Poczta od grudnia ma mieć strajk generalny... Skończą sie świateczke kartki z życzeniami i paczki z prezentami wysyłane pocztą do bliskich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa mięśnie ud i pośladków nie bolą tak bardzo :P Najbardziej bolą barki, ramiona, itd, a my aż takiej ekwilibrystyki to nie uprawiamy :P:P :D Co do cmr, to kupujesz pewnie drugi firmy "stolgraf"? Oni mają taką opcje, że robią od razu z nadrukami (kontakt bezpośrednio z drukarnią) i jest to dozwolone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
*nie drugi tylko druki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie..... z ta poczta..... no super...... ciekawe jak bede rachunki dostawac ? wlasnie mowili w radiu , ze teraz jak dostalam rachunek z opoznieniem , to jak mi nalicza odsetki , to i tak musze je zaplacic, bo moglam sie dowiedziec (np. telefonicznie) ile wynosi dany rachunek..... paranoja... a jak nie mam telefonu ?????? Kawa - kurierem nie wysle, bo nie mam ochoty za to placic, zreszta nie wiem gdzie mam to wyslac..... otwartej furtki nie ma .... jest za to brama zatrzasnieta na 4 spusty .... a takim zachowaniem jeszcze sobie pogarsza sprawe... zadzwonil do mnie wieczorem .......najlepsza akcja byla - pyta sie mnie czy tesknilam za nim - ja mowie ze nie :P (zgodnie z prawda) , a on na to \"ale z Ciebie klamczuszka\", a ja \"no w koncu ucze sie od mistrza\" zmienil temat od razu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech...Angel...ale on mnie wkurza...Jest aż tak pewny siebie? DObrze że kazałaś mu sie wynieść...Wiesz, on pewnie czeka aż zatęsknisz i wróci niby po rzeczy z nadzieją że zostanie.. Prezent, nie wiedziałam że taka opcja jest. Faktycznie mam ze stolgrafu - jak większośc tego typu dokumentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawa jeśli chcesz to zadzwoń tam i się dogadaj. U mnie było w prawdzie tak, że akurat ich przedstawiciel przyjechał, zrobił kilka projektów i wybrałam ten, który najbardziej nam sie podobał. Nie wiem na jakiej zasadzie odbywa się to bez przedstawiciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent
Kawusia koszty spadają, bo zamawiasz bezpośrednio u producenta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×