Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

no dobra, dobra, niech będzie czwartek. jakoś wytrzymam, albo pojeżdżę sama :) kawa, mimo najszczerszych chęci chyba nie dałabym rady po Ciebie zajechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj kupiłam sobie nową bieliznę :D (wyprzedaż w reserved :D :D) I miałam stosunkowo udany wieczór zakrapiany whisky z colą :P :P :P Kurdę walczę z delegacjami kierowców i mam mordercze myśli... Kumpel wrócił z Hiszpanii...Pokazał zdjęcia... skręca z zazdrości. Zwłaszcza jak sie słucha opowieści ze buciki były za 1 euro...stroje kąpielowe za 4 euro...koszulki za 3euro... Zabiję go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj pośmigałam na rolkach - właśnie Angel, załatwiłam Ci faceta, hehe ;) bo ja jakby się z kimś spotykam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle sie wyraziłam - nie buciki tylko klapeczki. Ponoć naprawdę fajne - kumpla córa sobie kupiła kilka par... Ja kupiłam w Grecji za 7 euro naprawde fajne klapki skorzane i myslałam ze to rewelacyjna cena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa , czyli rozumiem ze bedzie w czwartek z nami jezdzil ? :D ;) ... ps. uprzedzilas ,ze bedzie musial mnie nauczyc ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... tyle, że on jeździ na rowerze ;) ale co tam, to nieistotny szczegół przecież ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis chyba zdycham owulacyjnie... ;) ciekawe co u gozdzika... napisalam maila .. narazie bez echa :) i ciekawe co z prezentem ... :P ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegapilysmy rocznice topiku ... byla wczoraj ;) , moze gozdzik swietuje jeszcze ? ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, może jakieś małe podsumowanko? co się zmieniło w ciągu tego roku u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Pomyślmy... 1. Buduję dom! :D 2. Facet wciąż ten sam. Ale jakiś bardziej otwarty, czuły, no i uczucie wyznaje od czasu do czasu. :-P 3. Trochę schudłam, ale potem znów mi trochę przybyło :-0 - ale bilans i tak ujemny, uff... ;-) 4. Włosów ubyło... Niestety tylko tych na głowie 😭 :0 5. Jest mnie mniej na Kafe :classic_cool: 6. Ktoś mi deklarował przyjaźń, a potem wywinął mi taki numer, że szkoda gadać; zbierałam się długo :-0 7. Wiem już, kiedy zobaczę Barcelonę po raz pierwszy! :D Za półtora miesiąca! :D 8. Moja siostra i jej mąż mają super psa! :D 9. Robię nowe rzeczy w robocie... :-0 i mam nowego szefa, co wcale nie musi oznaczać zmian na lepsze... :-0 Generalnie - nie jest źle. :) Życie jest kuuul :classic_cool: Byle tylko zdrowie było.... a to ostatnio bardziej kuleje... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie podsumowanie ... 1. faceci ciagle sie zmieniaja , ostatnio narzekalam na tych ,co sie nie odzywaja - ze mnie wkurzaja.... wczoraj poznalam goscia, co swoimi smsami doprowadza mnie do szalu - za duzo tym razem :O zauwazylam ze z wiekiem (im starsza tym glupsza) jeszcze bardziej sie angazuje emocjonalnie... 2.pies ciagle ten sam 3.mieszkanie i samochod tez 4.jestem coraz bardziej roztargniona , czy to oznaki demencji ? ;) 5.robie sie coraz bardziej pyskata - glownie w pracy :) 6.jestem w trakcie uniewazniania slubu koscielnego (i mam 26 lat , swietny wynik :O ) 7. coraz bardziej nudzi mi sie w pracy, ale nikt inny mnie nie chce zatrudnic :( 8. mialam plany co do certyfikatu z jezyka , ale narazie kasy brak :/ wole jechac do Tunezji :D :classic_cool: 9. \"przyjaciele\" tez mnie zawiedli ... nawet nie dostalam zaproszenia na slub \"przyjaciolki\" , ani nie podziekowala , jak jej wyslalam kartke z okazji narodzin dziecka ... takze chyba MOGŁOBY BYĆ LEPIEJ ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. moje podsumowanie: 1. zaczerniłam nicka ;) - na początku byłam \"czerwona\" 2. zakończyłam znajomość z \"gówniarzem\". mam nowego ;) ale generalnie jestem w punkcie wyjścia, znów początek znajomości, znów niewiadoma... 3. dostałam awans w pracy 4. poznałam Angel w realu ;) tak więc w sumie niewiele się zmieniło. ale a\'propos 4 to mam szatański plan.... bo przecież goździk II też jest z Wwy........ ;) skumałyście aluzję??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kumam :classic_cool: ;) 🖐️ czesc ... wczoraj bylam w kinie na \"Miłosc i inne katastrofy\" . NUUUUUUUUUDNY .... takze nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kum, kum :-P :D Ja się dzielnie ukrywam :classic_cool: Kiedyś chciałam szczypać w ramię Aniołka na Wiankach, ale nie udało mi się znaleźć w tłumie :D Za tydzień o tej porze będę siorbać kawkę na tarasie w bieszczadzkiej mieścinie. :D Jak dożyję... i potem ją sobie sama zrobię... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za tydzien o tej porze jestem w pracy... ale :classic_cool: od 20.08 mam urlop :D 2 tygodnie..... a potem po 15.09 :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mily akcent dnia - jakiś Turek zaczepia mnie na skypie i pisze że mnie kocha hahahhahahhaa A podsumowanie.... 1. W pracy coraz lepiej, lepsze zarobki, inne obowiązki, lepsze autko 2.Facet ten sam - docieramy się, w łożku coraz lepiej :P 3. Z przyjaciółką bardzo sie zbliżyłyśmy ale istnieje ryzyko jej wyjazdu za granicę na stałe (:( buu) 4.Pies ten sam wariat.. 5.Poznałam siebie z innej strony - nowe doświadczenie... nie bede sie rozwijać w tym temacie bo za duzo by było 6. Pierwsze wspaniałe wakacje na Krecie, pierwszy lot samolotem 7. Kupilismy mieszkanko, we wrzesniu kupujemy działkę budowlaną 8. Jestem pyskatą, wredną i szczerą do bólu babą - chyba muszę sie opanowac i troche posłodzić ludziom .. 9.Zawaliłam aerobik..hula-hop..steper...rower 10, całkiem nieźle mi idzie zapuszczanie włosów. Hmmmmm za dobry rok miałam pewnie czeka mnie jakaś katastrofa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×