Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

nie wierze w przyjazn damsko-meska , jesli tym przyjacielem nie jest moj facet ;) Mialam kiedys takiego przyjaciela , byl zareczony , ja wolna (juz) i po pewnym zdarzeniu nasze \"stosunki\" nieco sie rozluznily . Pomagal mi kiedys przy skrecaniu biurka (wiadomo - brak chlopa w domu ) , no i jakos tak wyszlo ze jak sie zegnalismy bylam juz zmeczona calym dniem i cos takiego powiedzialam ,ze teraz to tylko do wanny i do lozka . Tak zwyczajnie , a on uznal to za zachete i powiedzial, ze musi cos zalatwic i wroci do mnie \"umyc mi plecki\" , czy cos takiego . Bylam PEWNA ze zartuje , bo nieraz tak zartowalismy sobie , ale nie , po pol godzinie dzwonek do drzwi a ja w szoku . On tez byl zszokowany kiedy uslyszal co o tym mysle :P Ale na wesele i tak mnie zaprosil ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel a ja wierzę w przyjaźń damsko-męską jeśli facet jest \"eksem\" i emocje wygasły. Już jednego takiego przyjaciela mam. I naprawde się sprawuje w tej roli rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrazam sobie przyjaznic sie z exem :O No way ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk - bo kiedyś nie był aż tak miły. Jest miło - w sensie że w bardzo miły i kulturalny sposób sie odnosi do ludzi. Dojrzał ? Moje emocje wygasły - kocham mojego Miśka. A on tez ma żone i dziecko, zwariowane życie - wiec jest bezpiecznie :D Angel - przyjaźń z exem to kwestia dojrzałości, sposobu komunikowania sie ze sobą i wzajemnego szacunku. Wiadomo że nie z każdym mozna sie przyjaźnić - nie każdy potrafi się potem dogadać. Nie zawsze bycie ze sobą \"wychodzi\" i niekoniecznie z czyjejś winy. Po co potem ze sobą walczyć? A po takim czasie jaki minął ja juz nie mam żalu o nic. Mam własne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jasne .... tylko pisalam tu akurat o swoich przypadkach - nie potrafilabym sie przyjaznic z kims kto mnie oklamywal i nie szanowal ... po prostu :) I nawet jakbym byla nie wiadomo jak dojrzala ,to ja nie potrafie po prostu o tym zapomniec ... Nie potrafie wybaczac ...no coz... a jezeli Wy sie rozstaliscie ,bo uczucie wygaslo , to ok, mozna wtedy sprobowac sie przyjaznic ... Ale jakby facet- tak jak pisalas - zrobil dziecko innej - to sorry , ale zadna przyjazn nie wchodzi w gre. Moge z nim se pogadac jak go spotkam przypadkiem na ulicy ,ale to wszystko . Moze podchodze do tego zbyt emocjonalnie, ale taki moj urok ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, już dajcie jej spokój. przyjaźń z ex jest możliwa, sama mam takich dwóch, że mogę się spotykać na looziku i gadać o wszystkim. byle się w którymś dawne uczucie nie odezwało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. i nie walcze z exami ... po prostu bylo , minelo i tyle. Kazde ma swoje zycie i niech tak zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa - oczywiscie ze taka przyjazn jest mozliwa . Pod warunkiem ze rozstanie bylo na poziomie ,a przyczyny rozstania nie byly takie ,ze np. facet Cie oklamuje od miesiecy ... (tak jak bylo u mnie i Igora ) Ja w kazdym badz razie nie mam takiego exa .... z ktorym moglabym sie przyjaznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki metaxa... bo mnie tu zjedzą normalnie. Angel - on zrobił dziecko innej dwa miesiące po naszym rozstaniu a nie w trakcie. Zostawił mnie bo juz mnie nie kochał, chciał spróbować czegoś innego i tyle. Poza tym nawet jakby - to nie mam żalu, wybaczyłam - bo jestem szczęśliwa i ex faceci nie wzbudzają we mnie złych emocji. Im też życze szczęścia. I powiem Wam że mój przyaciel potrafi przyjechać 30km do mnie w zimę gdy np zdechnie mi akumulator, albo z aspiryną gdy jestem chora. Pomoże wnieść szafe, czy kanape do domu... Kupi tort na urodziny, pocieszy gdy sie pokłóce z Miśkiem lub porozmawia o sprawach o których czasem nie powinno sie gadac ze swoim facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz nie :D , mam takiego jednego z ktorym rozmawiam \"na luziku\" , ale \"przyjazn\" to za duze slowo :) , my po prostu na siebie nie warczymy ;) jak sie gdzies spotkamy przypadkiem ,czy napisze do mnie maila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel zaraz zrobi sobie rachunek sumienia i może sobie przypomni jeszcze jakiegoś \"normalnego\" ;) hahahahah Angel ależ ja Ci nie kaze się od razu przyjaźnić z exami. To kwestia poznania wartościowego człowieka. Nie z każdą kobietą sie zaprzyjaźnisz -tak samo z facetami -nie każdy zasługuje. Ja mam szczęście że mam swojego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, a jakos do tej pory mialam pecha co do poznawania wartosciowych facetow :O , same dupki (prawie) i nie bylo z kim sie przyjaznic.... , zreszta... ja dlugi czas bylam sama i nie bylo ich za duzo ...moze i lepiej .... mam nadzieje ze z obecnym sie zaprzyjaznie, ale nie \"po\" , tylko \"w trakcie\" bycia razem :) ps. dzis sie widzimy :classic_cool: w koncu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam. własnie zamówiłam sobie na allegro zestaw do robienia tipsów :D Odbieram osobiście co oznacza że już dzisiaj będę miała zabawkę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czeeeeeść omg, spać............ nie wiem jak u Was, ale u mnie zaczął właśnie padać śnieg.... Kawa, czyli co, wszystko co nie będzie dostatecznie uciekać w Twojej okolicy będzie miało tipsy? ;) proponuję zacząć od Miśka ;) na pewno się chłopak ucieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pruszy snieg 😭 a spac mi sie chce :) , ale to tylko dlatego ze krotko spalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.... chyba muszę wyciągnąć moją kurtkę zimową, w której wyglądam jak Sigma i Pi, ale trudno, jak właśnie pisałam Angel - nie można mieć wszystkiego ;) - albo trendy look albo ciepełko w 4 litery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×