Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja od jakiegos czasu chodze w puchowej zimowej kurtce , nawet szalik wyciagnelam :D a dzis mam cieply plaszczyk :classic_cool: , dostalam od Mamy :D , jej sie znudzil po paru razach jak miala na sobie ;) jak dawala, to wzielam :P tylko go troche skrocilam - tak za kolana teraz jest ,bo wczesniej mi bylo niewygodnie w samochodzie ;) na dzis juz prawie koncze, jade do domu , wyprowadze Zuze i pedze na spotkanko - umowilam sie w Sfinksie z kolezanka :) , a wieczorkiem , ktoz to wie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przemokłam na maxa - jechałam dzisiaj do pracy autobusem - piździ i deszcz leje. Siedzę bez butów - suszą sie pod kaloryferem. Kurtka ścieka w korytarzu..a ja siedzę z gorącym kubkiem i mam dreszcze. Odebrałam sprzęt do tipsów i zrobiłam sobie ozdóbkę na \"frenczu\". Nie powiem - jestem z siebie dumna bo zajebiście wyszło :D:D:D:D:D Żel trzyma sie dobrze, nie zapowietrzył się, nie odpryskuje..oby tak dalej. Zobaczymy jak bede musiała zrobić tipsy od podstaw -czyli przykleić te plastiki, dopasować, opiłowac itd. Kurde kicham...zaczynam smarkać..Mam nadzieję że dożyję dzisiejszego spinningu. Szefostwa dzisiaj nie ma - wyjechali do Hiszpanii - odbieramy ich w piątek z Berlina- więc szykują się zakupy wyprzedażowe w Niemczech. Wspominałam że wciaż nie uzbierałam na lodówke? hehhehheh A co tam u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bylam wczoraj na spotkaniu z kolezankami . Wieczor mialam miec \"wolny\" ,ale jakos tak wyszlo ze znow mialam \"randke\" ;) ,ehhhhh ❤️ . Chyba sie za bardzo przyzwyczaje i bede go chciala widziec codziennie ;) Wczoraj ladnie sniezek popadal , oczywiscie korki sie porobily maxymalne :O . Ja juz sie umowilam na zmiane opon na sobote :classic_cool: , co by za dlugo na letnich nie jezdzic :) Szkoda ,ze Kawa jestes tak daleko , moglabys cwiczyc na moich pazurkach (ktore o dziwo mam obecnie naturalne i dlugie ) Stala , widze Cie , jak wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuuu&%^rwa no rzeczywiście piździ dziś niemiłosiernie:O Kawa rozgrzej się porządnie,piesi ładnie dziś dostali po dupach,zimno+prezenty od kierowców w postaci fontann kałuż:O Stała se centralnie leci w kulki,że się tu nie pojawia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel nie tylko z powodu pazurków było by fajnie jakbyś mieszkała z moim mieście :) Trenować pewnie bedzie musiała na dziewczynie brata mojego Miśka - jeździmy do nich co 2 tyg..więc mi nie odpuści. Rozgrzeję się porządnie na spinningu - pot będzie ze mnie leciał hahahha. Ale faktycznie - straszliwa pogoda dzisiaj jak na piesze wędrówki :O Angel - no się nie dziwie że pojawia się chęć częstego widywania faceta..To dobrze wróży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Kawka- fajnie by bylo skoczyc gdzies razem na kawke/drinka/czy nawet na aerobik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie bomba,cena dosyć dosyć,ale to w końcu dobra firma:) gdybym nie zrobiła sobie do świąt bana:P na allegro i gdybym miała kapkę gotówki zbędnej,to kupiłabym ją bez wahania,no i kolor taki jak lubię:) napisał że to,że dostał ten nr to niby nic,niby niewiele,ale to dużo dla niego znaczy i takie tam gadki no i miłego wieczoru mi życzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przywitam się grzecznie dzisiaj już z samego rana, co by mnie koleżanki nie wypisały z grona :P :D a swoją wczorajszą nieobecność usprawiedliwiam tym, że ten mój internet mnie wkurwia 😠 już nawet nie umiem zliczyć ile razy próbowałam się dostać do kafe i ile razy było po prostu brak połączenia... :O wpadne później do Was, teraz trzeba małą odwieźć do przedszkola miłego poranka kobietki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japierdole kurwa mać!!!!!!!!!!!!! ^#^##%@@@&&&%%^yttr*$$@$&*% no ale mnie od rana drzaźni kadrowa. Postanowiła od rana zeskanowac stare zdjecia szkolne żeby wkleić do \"naszej-klasy\" - i oczywiście niepotrafi tego zrobić bo ona i komputer to dwie różne planety...i co chwila musze podchodzić i jej cos robić i odpowiadać na debilne pytania..typu - no i co? zamykam? Kliknąc tu? a co to? a co teraz? ojej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondziorno! :-) 🌼 Kawa, wyluzuj, zrób sobie dobrą kawę z rana, a na szefową popatrz z przymrużeniem oka... Jak ja bym chciała mieć tylko takie problemy w robocie, jak pomoc komuś w skanowaniu zdjęć. :-D Luzik, kobieto, nie warto się denerwować. ;-) :classic_cool: 😘 Pojedyncza - no właśnie chyba się wezmę i skuszę. Też mi się coś od życia należy, a nikt mi prezentów nie zrobi. :-P Poza tym taka torebka może wymusi na mnie zakup nowych butów, które przydałyby się jako awaryjne do tych, które mi wczoraj przemokły... :-0 A śmiałek widzę, że wytrawny gracz, szacunek. :classic_cool: Stała - to czekamy! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam :) Gozdzik szt dwa - torebka super :) , ja bym brala bez wahania (jesli bym miala czym zaplacic :D ;) ) Stala , my cierpliwe jestesmy ...do czasu :D ;) no i oczywiscie jestem ciekawa jak tam Smialek :classic_cool: , czy przyslal smsa na \"dzien dobry\" ? :P Metaxe gdzies wcielo... gdzie jestes moja Siostro Blizniaczko z Zimbabwe ? :D :classic_cool: a ja czuje sie doskonale :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie, jak zwykle ostatnimi czasy z problemami netowymi :O pare dni człowieka nie było, a jakie zmiany... ;) Goździkowa... szacuneczek... Śmiałek - nono postęp w sprawie widzę, miło tak połaskotać swoje ego, a jeszcze milej, jak przyjdzie taki smsik - miłego dzionka.... echhh... na wspominki mi się zebrało... niestety, do mnie już tak miło nikt nie napisze... RZW, torebka suuuper i koniecznie dobierz sobie do niej kozaczki, to na poprawe nastroju ;) Angel się zakochała, tralalalalala Kawa, czemuż to na pieszo musisz teraz wędrować? a gdzie masz Miśka ze służbowym nowym autkiem???? No i co to za pomysły z tym eksem? jakoś mi też się to niezbyt spodobało jak przeczytałam co pisałyście, ale z drugiej strony jeśli jest odpowiednie podejście do sprawy, to czemu nie, tylko miej się na baczności ;) :P bo serce nie sługa Metaxa, diabliczko jedna, też bym, sobie gdzieś i z kimś poimprezowała, ale tak jak to wspomniała Goździk I, nie ten stan posiadania... echhh... Odwiedziłam kobietki mój Szczecin.... łezka w oku się zakręciła. Sentyment mam do tego miasta, no i chciałam sprawdzić, czy tęsknił za mną, i wiecie co, chyba już nie tęskni ;) Jakiś kawał na poprawienie nastroju by się przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona pyta Męża : -Kochanie przeczytać ci twój horoskop??? Mąż: -Czytaj Żona: -Praca: gwiazdy się uśmiechają -Przyjaciele: gwiazdy się uśmiechają -Sex: gwiazdy wręcz pokładają się ze śmiechu *** Dlaczego laski zapytane o ideał faceta, zawsze wymieniają że ma być dowcipny? No a jaki ma być? doustny?! *** - Będziesz mówić? - Nie! Nie będę mówić! Nie powiem! - No! A teraz?! - Ajjajaj! Nie bijcie, proszę, nie bijcie! - To mów, to nikt cię więcej nie uderzy. Gadaj! - Nie mogę! Nie mogę! - Myślisz, że masz wybór?! - Nie! Nie! Jak ja potem będę żył?! - Mów, idioto, i się wszystko skończy! - Aaa! Nie trzeba, nie zapalniczką! Ja powiem! - Mów! - Tak! - No i wystarczy. A teraz, czy ty, Tania, bierzesz tego mężczyznę za męża i ślubujesz mu miłość, wierność i uczciwość małżeńską, póki śmierć was nie rozdzieli? *** - Zostaw! - Nie! Ty zostaw! - Teraz moja kolej! - Nie! Właśnie, że moja! - Zabieraj łapy! - Nie! Teraz jest mój! - Zabieraj łapy mówię! - Odwal się gnojku! - Puszczaj go bo boli! Byliście świadkami... Masturbacji syjamskich braci. *** W gabinecie seksuologa para w średnim wieku. Ona : - Panie doktorze, niech pan coś poradzi. Praktycznie nasz związek nie został skonsumowany. Nic nam nie wychodzi. - A nie próbowaliście wkładać erotycznej, przezroczystej bielizny lub tańczyć nago przed partnerem, albo przyjmować wyzywające pozy ? Mąż : - Próbowałem, nie pomaga *** - Będziesz mówić? - Nie! Nie będę mówić! Nie powiem! - No! A teraz?! - Ajjajaj! Nie bijcie, proszę, nie bijcie! - To mów, to nikt cię więcej nie uderzy. Gadaj! - Nie mogę! Nie mogę! - Myślisz, że masz wybór?! - Nie! Nie! Jak ja potem będę żył?! - Mów, idioto, i się wszystko skończy! - Aaa! Nie trzeba, nie zapalniczką! Ja powiem! - Mów! - Tak! - No i wystarczy. A teraz, czy ty, Tania, bierzesz tego mężczyznę za męża i ślubujesz mu miłość, wierność i uczciwość małżeńską, póki śmierć was nie rozdzieli? *** Na ławeczce w parku siedzi facet i kobieta. Obydwoje tak około 40. Ona czyta książkę. On rozgląda się ciekawie dookoła. W pewnym momencie rozlega się krzyk kobiety : - Ratunku, policjaaaa!!! Jak spod ziemi wyrasta patrol Straży Miejskiej. - Co się stało? - Ten facet chciał mnie zgwałcić. Aresztujcie zboczeńca. - Co pan ma na swoją obronę? - strażnik zwraca się do mężczyzny. - Paa-panie właa-adzo.To-o nie-nie-nieeeporozumie-e-enie. Siedzi-i-my tu-tutaj ra-ra-razem, a-a na ale-e-ejce spa-a-ace-erują go-gołębie. To-o ja mó-mó-mówię: \" Mo-mo-może my-y by-by-byśmy ta-a-ak ja-a-ak o-o-one\". Ty-tylko że za-za-za-nim skoń-skończyłe-e-em mó-mó-mówić. to-o-o ku-ku-ku*wa sy-y-ytuacja-a u go-go-łębi sie-ę-ę ra-ra-radyka-a-alnie zmie- zmie-zmieniła. *** Przy jednej z uliczek warszawskiej Starówki straszliwy Bazyliszek, ciemną nocą złapał posła na Sejm RP i studencinę z UW. - Aaaaaaa!!!! - ryknął - Jednego z was muszę zjeść. Ale żeby było sprawiedliwie dam wam zadanie. Widzicie Pałac Kultury? Macie pobiec co sił tam i z powrotem. Tego, który przybiegnie ostatni zjem. Ustawił wystraszonych na środku ulicy, machnął ogonem i wystartowali. Po godzinie przybiega zdyszany poseł. - A gdzie student? - pyta smok - Powiedział - dyszy ciężko parlamentarzysta - że on to pi*rdoli i poszedł do domu *** W koreańskiej restauracji: - Panie Wu. To danie jest rewelacyjne! No pychotka po prostu!! Co się na nie składa? - Czipsy. - Naprawdę?! Ale przecież ja tu widzę mięso! - Nio przeciż mówicz. Czi psy. *** Żona do Męża: - Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem - koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek... Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia: - ... a TY dokąd? Jeszcze nie skończyłam... - Idę do apteki - Po co ? - Po Stoperan, bo chyba Cię posrało... *** Pilot: Mamy mało paliwa. Pilnie prosimy o instrukcje... Wieża: Jaka jest wasza pozycja? Nie ma was na radarze. Pilot: Stoimy na pasie nr 2 i już całą wieczność czekamy na cysternę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagadka Kto to taki? Jak na człowieka nie jest zbyt wysoki, z pewnością nie jest też uznawany za przystojnego. Czytaj: niski i brzydki. Jest ponury, humorzasty, wiecznie niezadowolony. W swojej pomysłowości wykazuje pewną inteligencję, ukierunkowaną jednak głównie na zadawanie ciosów i ran swoim oponentom. Knucie przeciwko nim zabiera większośc jego czasu i energii. Uważa, że zawsze ma rację, a za niepowodzenia najczęściej wini innych. Ponadto mieszka sam wraz z kotem i nie posiada ani prawa jazdy ani konta bankowego. Kto to taki? * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Oczywiście: Gargamel Wszelkie podobieństwa, o ile są, do osób faktycznie istniejących, były rzecz jasna, niezamierzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×