Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

kurcze autko juz stoi w salonie, jutro bedziemy załatwiać sprawy finansowe...A opony do tego nowego autka jedyne 4 tysiące wyniosą :o :P więc jeszcze ich nie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk - czytaj z ruchu warg SŁUŻBOWE, więc opony tez będą służbowe (czyt. z pieniążków szefa) Przecież w życiu nie kupiłabym opon za 4 tyś !!!!!!!!!!!!!!!! Za tą cene to moze bym sobie używane autko z Niemiec sprowadziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gozdzik zalatwiaj to oc , moje jeszcze 10 dni wazne :O i tez bede musiala placic ..... :O :O :O :O , masakra . smsy szt 7 :classic_cool: jestem pod wrazeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gozdzik zalatwiaj to oc , moje jeszcze 10 dni wazne :O i tez bede musiala placic ..... :O :O :O :O , masakra . smsy szt 7 :classic_cool: jestem pod wrazeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to gozdzik zalatwiaj to oc , moje jeszcze 10 dni wazne :O i tez bede musiala placic ..... :O :O :O :O , masakra . smsy szt 7 :classic_cool: jestem pod wrazeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk....no chiałabym aby mnie było stac na fure za 170tys prawie...to juz predzej bym sobie mieszkanie kupiła...albo wzieła dom na kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siedem smsów???? nonono pan Śmiałek nie na darmo ma od nas taką ksywkę... ;) opowiadaj Goździku wszystko, bo ciekawość (przynajmniej mnie) zjada :D jeśli chodzi o pana od netu, to możecie być spokojne, nie ta liga, zresztą ja nadal liże rany wiadomo po czym... a poza tym przecież mężatka jestem :p MIŁEGO PIĄTKU życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam to jakieś pół roku temu - fajny typowo babski film. Jednak dom nad jeziorem bardziej mi się podobał... :) Witam w ten pochmurny deszczowy dzień... spać mi sie chce. chyba sobie kawe zrobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no no , 11 :D ladnie :classic_cool:, ja od swojego R. dostalam slownie sztuk trzy :D od poczatku naszej znajomosci, bo jak ma napisac smsa ,to go szlag trafia , nie cierpi tego ;) , dobrze ze dzwonic potrafi :P :) ale O CZYM ON PISZE skoro Ty gozdzik nie odpowiadasz ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;)no to streszczę pokrótce,rano sms na dzień dobry,potem że myśli coś tam o mnie,że przyjedzie,że nie odpisuję co go intryguje:P,w międzyczasie jeszcze tam jakieś bla bla bla,że ma nadzieję że krok po kroku:P wieczorem sms na dobranoc i kolorowych snów i takie tam,dziś rano na dzień dobry,to by było póki co na tyle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pojedyncza - no, no, no... \"że ma nadzieję, że krok po kroku...\" Baaaardzo wiele obiecujące sobie słowa. :-D Dzień dobry wszystkim Paniom. Przed chwilą wlazłam po schodach na 10 (słownie: dziesiąte) piętro i aktualnie staram się nie wyzionąć całkiem ducha. :-0 Pogoda obrzydliwie listopadowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała,zobaczymy... Druga,z tymi krokami,to już wczoraj usłyszał moją wersję,że czasem to 2kroki do przodu 3do tyłu;) taa pogoda barowa,to co umawiamy się wieczorem na piwko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku, pytasz się nas, czy my się z Tobą umówimy, czy masz sie umówić ze Śmiałkiem... :P RZW, czy pracujesz na 10-tym piętrze??? Kurcze, zapracowane dzisiaj jesteście jak smok... :O już nawet nie wspomnę o pewnej singielce z wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co chwila prąd wyłaczają...Masakra.. Wszyscy klną... Goździku -widze że się nie nudzisz..uważaj tylko bo takie smsy uzalezniają...z resztą..co ja Ci będę mówić - duża dziewczynka jesteś i wiesz co robisz :D Metaxa nie ma weny twórczej - dlatego nie pisze. Może wycina ptaszki z gazet na nową firankę :D:D:D A Angel buszuje na allegro w poszukiwaniu zabójczej sexownej bielizny dla swojego Miśka :D:D:D A stała chodzi za córą i czeka aż jej ząb wypadnie i sie zastanawia jak mu pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, z kim Ty sie chcesz gozdzik umawiac na to piwko ? :D ;) i nie jestem zapracowana strasznie, tylko jakos troche mi sie nie chce nic robic ... moze zjem jakies sniadanko-lunchyk ? :) i nie szukam bielizny na allegro :D , i tak on jej za dlugo nie widzi ... :P ;) a mam taki fajny komplecik ... koszulka przezroczysta + majteczki ;) ... kiedys sie w to ubiore i otworze mu tak drzwi :classic_cool:(mam nadzieje ze nikt mnie inny nie zobaczy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×