Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

Heloł Goździk :) hulajnoga niestety musi poczekać na lepsze czasy, kpl. gier i coś jeszcze muszę wykombinować, wczoraj mała napisała, tzn. częściowo narysowała i częściowo napisała list do Mikołaja, a tam piesek w torebce (takiego widziała w którymś z marketów) no i laptop zabawka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas śniegu ni ma - tylko delikatnie dachy białe. W sumie dobrze bo mamy jeszcze w nowym aucie letnie kapcie :O Z jednej strony fajnie że jest zazdrosny ale z drugiej nie lubię jak ktoś chce decydować z kim mam sie spotkac a z kim nie. .. jakbym była bezmózgiem i gdybym sie z nim spotkała na pewno by mnie zbajerował i padłabym mu w ramiona...Phahahhahaa śmiechu warte. On sie boi że facet mnie naściemnia - pozwole sobie zacytować :\"bo co? bo zacznie ci gadac ze ta ciaza to przypadek a caly czas kocha ciebie?i zacznie Cie sciemniac?\" Kurcze musze pomyslec nad prezentami jakimiś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak ci pisałam to przegięcie,ale jestem pewna,że ty już dobrze wiesz jak masz postępować z tym twoim miśkiem, jemu się tylko wydaje,że to on decyduje,stawia warunki itd. i niech sobie w takiej nieświadomości żyje, my babki i tak wiemy kto rządzi:P:classic_cool: moje dziecko dostanie to : http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=275087537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty goździk możesz dostać, kolejne gacie w fantazyjne wzory do kompletu :D ;) kawa, Twój Misiek jest jeszcze bardziej zazdrosny, niż Angel :P ;) a po co mu w ogóle mówiłaś, że chcesz się spotkać z ex? [gupia ;)] a ja mam dziś dobry humor. na rozmowie spoko, zabłysnęłam przed szefem, kumpela pochwaliła moją fryzurę ;) żyć nie umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy macie z tymi autami dzis ? kurde , musze uwazac :D :P Gozdziku szt jeden - u mnie wszystko ok, naprawde :) , ale dziekuje ze pytasz 🌼 Wczoraj wyrzucilam w koncu ten moj urodzinowy bukiet , dlugo stal , nie ? :D Mialam to zrobic wczesniej ,specjalnie przy R. ,zeby sie kapnal ,ze trzeba nowe kupic, ale mi nie dal :D - powiedzial ,zebym je jeszcze potrzymala i zapamietala (w domysle \"bo nie predko znow takie dostane\" :P ;) ) . A ze wczoraj mialam \"wolny\" wieczor, to moglam \"posprzatac\" . Ciekawe czy dzis zauwazy jego brak ;) A co do mojego braku entuzjazmu ... jakos zmeczona jestem troszke :) . Kawka - Misiek \"troche\" przesadzil ... widze ze tez z niego zazdrosnik tak jak ze mnie... tylko ze ja jakos do spraw \"ex\" podchodze inaczej. R. przede mna byl z dziewczyna 5 lat ...rozstali sie jakos w wakacje... ona nieraz do niego jeszcze dzwoni ,ale on na pewno sie z nia juz nie spotka... Bo nie chce ... a ja musze w to wierzyc :) Stala - u nas snieg pada, ale sie roztapia . Cale szczescie :) Metaxa , to teraz pewnie czekasz az sie odezwa z wynikiem rozmowy ? Trzymac kciuki ? Zaproponowali fajne warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zostalam zaproszona na urodziny do 4-latka mojej siostry :classic_cool: . Na niedziele :) .Pamietam ze rok temu ledwo co wrocilam do domu (szwagier i jego drinki.... :classic_cool: , dobrze ze mieszkam 2 bloki obok :D ) Niestety ide sama , bo R. wylatuje wlasnie w niedziele przed poludniem ... a tak mialby okazje poznac moich rodzicow na \"neutralnym\" gruncie :P ;) no i kolejny prezent do zakupienia mnie czeka ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam monologi :D ;) przed chwila sie przerazilam , bo weszlam na kafeterie i nie bylo zadnych postow z dzisiejszego dnia :O ale po chwili wszystko wrocilo do normy ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monologi mają swój urok,tak powiedział śmiałek gdy wysyłał smsy a ja nic, ale to było dawno temu już nieaktualne,teraz są dialogi;) Angel luz,ja za 2tygodnie jestem chrzestną OMG,przed świętami,skąd tą kasę brać?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to ja przedstawiłam swoje warunki, a oni mają się nade mną zastanowić ;) jedyna pociecha, że nie będę długo tkwić w niepewności, bo szukają kogoś na \"już\", więc do końca miesiąca muszą dać znać. no zobaczymy. z prezentami jestem w lesie. nawet nie chce mi się myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk, ja bym oddała ;) i tak za dobrze z teściową nie żyjesz, a zobaczyć jej minę na widok gaci - BEZCENNE!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz,że sobie teraz tę sytuację wyobraziłam hahahahahhahahaha to by było super,nastrój życzliwości serdeczności święta sam miód:P na bank będą mi życzyć kolejnego dziecka łerety,co to człowiek musi czasem przeżywać:O chcę w tym roku ładne prezenty byłam grzeczna cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdziku szt jeden , a ze sie tak niedyskretnie spytam (mam nadzieje ze mi to wybaczysz :) 🌼 ) ... czy nie planujesz miec wiecej dzieci ? (wiem ,to nie moja sprawa , tak tylko pytam z ciekawosci , bo ja bym w sumie chciala miec dwojke ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty się możesz pytać oni nie:P ja zawsze chciałam trójkę,życie zweryfikowało,dużo różnych sytuacji zdarzyło się po drodze,i teraz dobrze jest jak jest, ale jak to mówią nigdy nie mów nigdy,i nie zarzekaj się bo 100% skuteczność to szklanka wody zamiast:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaw z mleczkiem
hahahhahahahhahah o kurde mina bezcenna...hahahhahaaa no prawie nie spadlam z fotela hahahhaa Metaxa - pytasz po co mówilam Miśkowi o planowanym spotkaniu z exem - widzisz, mogłam sie spotkac za jego plecami, ale jakby się dowiedział to byłaby masakra.Poza tym postawiłam się na jego miejscu - nie chciałabym żeby za moimi plecami spotykał sie z innymi..Chciałam być w stosunku do niego wporządku - i dałam mu to do zrozumienia odwołując spotkanie.Teraz jestem najukochańszym najsłodszym Kociakiem ;-) Goździk o kurcze...drogi ten prezent...Ja w dzieciństwie mogłam tylko pomarzyć o czymś takim...Dostawałam słodycze, ksiażki, ubrania... Angel a Ty kiedy planujesz dzieci? ;) :D:D:D:D:D:D:D:D:D U mnie bedzie tradycyjnie -kiedy sie hajtamy wrrrrr potem bedzie kiedy dziecko... to mówicie że na tym sie nie kończy i potem bedzie pytanie kiedy drugie dziecko? Heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa ja wiem,że ten prezent kosztuje,ale nie wyobrażasz sobie radości w oczach mojego dziecka,gdy to dostanie od gwiazdora,a ona jest najważniejsza i wiadomo,że już nawet my możemy nic nie dostać,bo to nie jest najważniejsze,ale spełnić marzenie dziecka to wiesz co to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha ale macie pomysły :D a ten Kaw, to pewnie Misiek Kawki :P ;) swoją drogą Goździku, nie pałasz miłością do rodzinki mężulka... czy do samego wymienionego też masz takie odczucia? a takie prezenty, to z kolei moja mama kiedyś lubiła robić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za minka Stała?... \':O\' tak jak już kiedyś pisałam z nimi pokochaliśmy się od pierwszego wejrzenia i tak już zostało:P z nim inaczej czas zweryfikował odczucia uczucia etc. zresztą komu jak komu ale tobie to chyba nie muszę tego tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa , nie wiem jeszcze kiedy planuje miec dzieci .... Na poczatku chcialabym sie przekonac co do ewentualnego Tatusia, czy sie nadaje ... i wtedy sie pomysli o dzieciach ... :P ;) W sumie chcialabym miec je przed 30 :D (a przynajmniej jedno :) ) i no wlasnie Kawka ..... KIEDY SIE W KONCU CHAJTACIE ? :D :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goździku 😘 masz racje, nie powinnam pytać Ciebie o to :) Kawa, z tymi życzeniami i pytaniami, to potrafią być upierdliwi. Ile ja się nasłuchałam na dzień dobry: jesteś w ciąży? a teraz to zaczyna się znowu, życzenia typu: drugiego dziecka i oby to był chłopczyk. Wbrew temu, co się mówi, to akurat nie jest takie proste, zresztą ja już jestem chyba za stara na małe dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Stała przecież ty już na wnuki czekasz;):D wariatka \'za stara\' no nie wytrzymam! chyba jednak nie wiek,ale inne kwestie mają tu decydujące znaczenie, biorę twoją sytuację trochę analogicznie do mojej,chociaż mogę się mylić a co do twojego pytania,to luz pytaj bez stresu,najwyżej na niektóre pytania mogę unikać odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×