Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

aaaaaa no wlasnie ,bo cos sie dziwilam ,ze ja tej wrozby nie znam :D (zacmienie umyslu po prostu ) hmm narobilyscie mi tez ochoty na paczki ... chyba zaraz sie przejde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, pojedyncza. :-( Zapomniałam o tym. Wróciłam o 21 do domu, poglądałam trochę TV i poszłam spać. Dopiero dziś sobie uświadomiłam, zo przegapiłam. 😭 Ale kiedyś wciąż wróżyło mi się staropanieństwo albo zakon, więc nic nowego. :-P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz,że to trochę kiepsko zabrzmiało...🌼 na zasadzie jak sie nie ma co się lubi to się lubi co się ma kurde no znowu mam ochotę na pączka,może ktoś z jakimś wleci poczekam,a jak nie to się objem wieczorem;) olewam kalorie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik, napisz do Smialka, ze masz ochote (na paczka ;) ) , na pewno zaraz przyleci :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedyncza, ale żeby w temacie dostarczenia pączków też chcesz komplikować? ;-) Nie miało zabrzmieć kiepsko. Ja wiem, czego chcę i z kim. I wiem, że może mi to dać, ale nie wiem, czy znajdzie w sobie tyle sił. Na rzeczy zupełnie zwykłe dla większości ludzi. I to jest czasem trochę smutne... 🌼 Kiedyś, gdzieś będzie dobrze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goździk 2, wybacz szczerość, ale to zwykłe pie*dolenie. moim zdaniem nie zależy mu na Tobie tak jak powinno i basta. jeśli się kogoś kocha, to nie ma żadnych wymówek, żadnych problemów, żadnych fobii itd. nic się nie liczy. a takie \"mógłby, ale nie wiem czy znajdzie siłę\" - co to w ogóle jest?? obudź się laska i nie trać czasu na tego pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno wyczuć Metaxa,Druga ma tam jakiś swój świat do którego nie mamy dostępu i którego pewnie nie rozumiemy,to mądra dziewczyna wierzę,że nie da sobie zrobić krzywdy ja chcę pączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gozdzik 2 , moge Ci wyslac na maila jak chcesz, tylko nie teraz ,bo mam to na kompie w domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż stała - tez tak myslałam że tipsy są dla paniusi które nic w domu nie robią... Ale tutaj Cię zaskoczę - w domu musze robić wszystko - standardowo gotuję, zmywam, myję podłogi, odkurzam, sprzatam, myję okna, robie pranie ręczne itp itd. WSZYSTKO CO TRZEBA ROBIĆ W DOMU. Angel - fakt- z początku miałam problem z guzikami i z zapinaniem stanika ;) Co do metaxy - ma racje...a to ze goździkowa jest mądra dziewczyna wcale nie oznacza że kobieta zakochana nie głupieje. Ja straciłam wiele lat na faceta który mnie olewał a którego ja wiecznie usprawiedliwiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja nic nie mam do inteligencji goździka 2! wręcz przeciwnie! ale nie ma to akurat wiele wspólnego z tą sprawą. tak jak mówi kawa, jak kobieta jest zakochana, to będzie sobie wmawiać różne rzeczy, łudzić się. znaczy - żeby nie było, jej życie, jej sprawa, ja tylko (może za) dobitnie wyraziłam moje zdanie, ale może czasem trzeba takiego zimnego prysznica, żeby się człowiek ocknął. chociaż z drugiej strony wiem, że to słabo działa, jak się chce mieć nadzieję... no ale dobra, zejdźmy z goździka :) fajnie, że piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Metaxa :-) 😘 Kawa - z tą głupotą to święte słowa, obserwowałam u innych, obserwuję i u siebie. ;-) Możecie na mnie siedzieć, jestem tak głodna, że i tak myślę tylko pierogach, które zamówiłam, a na które mam czekać godzinę. :-0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mysle tylko o kurczaku w sosie mexykanskim, ktorego bede robic dzis wieczorem :classic_cool: o ile zdaze :P ;) , bo jakos mam malo czasu na wszystko.... pączki tez kupilam :D , z nadzieniem smietanowym ..mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki ? :D kroisz filet z kurczaka w kostke, przyprawiasz, smazysz na oleju . Kupujesz sos mexykanski firmy Łowicz :P i podajesz z ryzem wystarczajaco szybkie i proste ? :D :D :D ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×