Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

tak..na zielono..ale podczas naprawy elektryki miałam rozkuwaną świanę.... Zrobiłam sobie ściany cieniowane - żółty z pomaranczem..:) efekt zadowalający ale duzo roboty z tym było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala - kupilam mu malego robota Transformersa (zmieniajacego sie z ciezarowke ) , nie jestem chrzesna , wiec sie nie \"wyglupialam\" , zreszta za chwile gwiazdka :O A tak ,to bylo nawet \"w miare\" . Jak dla mnie za duzo halasu i zamieszania . Dobrze ze blisko mieszkam, wiec po paru godzinkach sie zmylam do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stała http://dom.gazeta.pl/czterykaty/1,58141,1831881.html ja łaczyłam styl przecierki z gąbkowaniem. Oczywiście nie wyszło tak ładnie jak tam na tej stronce - bo miałam bledsze kolory. Najpierw malowałam \"krzyżykami\", potem na to drugi kolor i rozcieranie - a na koniec jeszcze poprawiałam gąbką dwa kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościłam Ci Kawka świeżego przedpokoju i ..... umyłam okna :P witaj Goździk, aleś się nagadała... no normalnie nie nadążam czytać ;) leniwe pierogi za mną chodzą, chyba sie skuszę zrobić je jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile stad spadam :classic_cool: , w koncu :P jakos tak dzis mi sie nie chcialo nic robic.... :O masakra, to chyba przez to cisnienie ...(a raczej jego brak) ale widze ,ze Wy tez sie dzis rozgadalyscie ;) :D no coz... wieczorkiem spotkam sie z R. , moze wydobedzie ze mnie troche zycia :P no to do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhhehehe Angel;) jak tam dziewczynki łapiecie klimat świąteczny?kolejne stacje rzucają piosenkami gwiazdkowymi,ja się dałam złapać i pierwsze w tym roku śpiewanie last christmas wham mam już za sobą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
last christmas I gave you my heart..lalalalallalalalalaaa zaczyna się terroryzm świąteczny mojej mamy :D::D \"kupiłaś już kartki świąteczne..?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, to ja piąta... :D a ja was dzisiaj witam po górniczemu, jak to przy Barbórce :) \"W kopalni\" - wiersz Tadeusza Kubiaka Górnik świdrem węgiel kruszy, z latarenki światło spływa. Już wagonik z węglem ruszył, winda w górę go porywa. Jutro węgla bryły czarne kolejarze w świat powiozą. A pojutrze- piece nasze będą grzały na złość mrozom. Kawa, link świetny, już powysyłałam ludziskom :) na marginesie, super zerwanie z tradycyjnym pierwszym tańcem, tutaj 🌻 dla Ciebie za wyszukanie tego :D :classic_cool: :D :classic_cool: :D :classic_cool: :D :classic_cool: :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel ale ta piosenka fajna co młodzi ludzie wydeptują choinkę? Tej piosenki nie mozna nigdzie znaleźć bo jest robiona na potrzeby reklamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka , nie wiem czy o ta chodzi , slyszalam to w radiu, spiewa kobieta , wiem ze w tekscie jest \"let it snow\" , czy jakos tak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała aś zaszalała z tym wierszem;) ale i dobrze trochę kultury nam tu nie zaszkodzi:) i zmiany tematyki,bo ile w końcu można ględzić o ptakach;) nie chce mi się straszliwie,weekend w spa ojjjjj pomarzyć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez bym chciala kiedys jakis weekend spedzic w spa ... chodzcie kiedys sie zbierzemy i jedzmy razem :D ;) ;) ;) tylko prosze znalezc dla mnie sponsora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde właśnie tylko ta kasa:O ja jestem obecnie rujnowana przez dentystę,plus w sobotę chrzciny ja jako matka chrzestna,no i święta,masakra finansowa:O na spa nie wystarczy,ale z tym sponsorem to jest myśl;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×