Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent

Prezent dla ukochanego na 40 urodziny??

Polecane posty

ja nic nie kupilam na Mikolaja jeszcze :P i chyba nie kupie ... A Wy cos kupujecie ? (oprocz dla dzieci ? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jednak czwarta:D na mikołaja wystarczy drobiazg,a super cieszy,coś słodkiego np. i od razu jest miło,mój mąż zawsze coś ode mnie dostaje, no mała oczywiście że tak,ja nigdy niestety:P mam polewkę od rana,bo wczoraj na kawie był mój kolega śmiałek,jak się nachyliłam,spodnie musiały mi z lekka zjechać,i majtasy na wierzchu jak się okazuje, bo byłam w pełnej nieświadomości,a dziś rano dostaję smsa,że super bielizna ups:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie długopis mi spadł,oj baby:P i kurde no nie mam 15lat,żeby z galotkami na wierzchu chodzić,zupełny przypadek, opowiadam wam bo to śmieszne,a te już się dopatrują,nimfomanki obrzydliwe hehehhhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a nie ? ;) :classic_cool: ale przyznaj gozdzik, ze ten Twoj opis schylania mogl zabrzmiec dwuznacznie... (a co ja poradze na to ,ze mam od razu takie skojarzenia ? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza Rybką, no i chyba Kawką, to świetych tu nie ma :P co do bielizny i prezentów mikołajowych... to pochwalę się Wam, że ja już w tym roku otrzymałam takowy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... Znaczy się, duch jeszcze nie umarł w narodzie... ;-) Ja, jako mająca problemy z pęcherzem, mogę co najwyżej liczyć właśnie na barchanki w temacie bieliźniarski. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. zapomnialam napisac ze wczoraj wieczorem dostalam okres ;) :P , ciociami jeszcze nie zostaniecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł, może to \"krwawienie implantacyjne\" czy jakoś tak.... ;-) Poczytaj na Kafe, ile było przypadków, gdzie babki zapewniały, że miały okres przez kilka miesięcy ciąży... :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stala ! Twoj chlop to romantyk :D skad on to wytrzasnal ? (filmow sie naogladal , czy co ? ) moj R. tez mnie wczoraj zaskoczyl . Byly imieniny mojej mamy , poprosil mnie zebym wykrecila mu numer tel. w komorce , wzial sluchawke , przedstawil sie kim jest, zlozyl zyczenia i z 10 minut jeszcze sobie gadali :D Dostal oficjalne zaproszenie na \"kawke\" do mnie do domu , powiedzial ,ze chetnie skorzysta i jak bedziemy kiedys mieli czas, to pojedziemy ;) (a dzis mama mi powiedziala, ze sobie przyplusowal ;) :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×